Palju õnne: Mart Laar 49 ja Vladimir Lenin 139

Juba varasest hommikust särab Tallinnas päike. See on kolmas päev järjest! Küllap on see kingitus täna 49. sünnipäeva tähistavale Mart Laarile, kes ainukesena Euroopas astunud 2 korda peaministri kohalt VALETAMISE pärast tagasi. Ühtlasi on täna Vladimir Lenini 139. sünniaastapäev. Järgmisel aastal saab olema siis juubel ja pidu, pidu, pidu!

Vene kommunistid tähistavad täna Vladimir Lenini 139. sünniaastapäeva ja viivad tema mausoleumi juurde Moskva Punasel väljakul lilli.

Lenini muumiale tehti sel ajal korralist profülaktilist hooldust, mida korratakse iga poolteise aasta järel. Muumiat töödeldakse hoolduse ajal biokeemiliselt – seda hoitakse taimelahuses, mis soodustab palsameerimist.

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=325683

Mart Laar Harjumäel 2008. oktoobris. Foto Virgo Kruve
Mart Laar Harjumäel 2008. oktoobris. Foto Virgo Kruve

Lisame ka asjakohase pildi punastest nelkidest Tallinnas Tõnismäel isegi pärast sealt Pronksmehe eemaldamist.

Punased nelgid Tallinnas Tõnismäel: 26. aprill 2008. Kas neid tuuakse sinna või viiakse? Foto Virgo Kruve
Punased nelgid Tallinnas Tõnismäel: 26. aprill 2008. Kas neid tuuakse sinna või viiakse? Foto Virgo Kruve

Punased nelgid Tallinnas Tõnismäel: 26. aprill 2008. Kas neid tuuakse sinna või viiakse? Kahjuks pean meenutama, et Mart Laar oli ka see peaminister, kes tõi Arnold Rüütlile presidendiks valimise ajal punaseid nelke, suslik selline.

Kui vaadata ühiskonnas levivaid meeleolusid ja ajakirjanduse kultiveeritavat parempoolset ajupesu, siis ma üldsegi ei välista, et ka Eesti saab endale mõne kummardamise muumia.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga