Eesti sEkspress ja uus rannamood

Kõige suurema seksi kajastamise kompetentsiga on ilmselgelt Eesti sEkspress. Aastaid kajastasid nad Tallinna ja kogu eesti bordellimaasikul toimuvat. Nüüd on nad seda laiendanud ka veebi, kus pole paberlehe piiravat mahtu ja linkida saab üle maailma.

Ma panen siia viite nende serveris olevale rannamoe pildile, mis sobiks paremini Lily lehele. Aga ilmselt on neid kahte keskkonda (sEkspress ja Lily) ühendavaks lüliks isamaalised vaated:

http://www.ekspress.ee/thumbs/2009/07/13/l2_sunglasses_bikinis_2.jpg
http://www.ekspress.ee/daytopics/twitter/2015-see-on-lopuks-juhtunud-bikiinid-on-vaiksemad-kui-paikeseprillid ja http://www.ekspress.ee/thumbs/2009/07/13/l2_sunglasses_bikinis_2.jpg

Kindlasti ei pretendeeri minu seekordne tähelepanek sEkspressi viimase aja parimale roosinupu kajastusele, sest loen teda lihtsalt liialt harva, et kõige “kuumaga” kursis olla.

Pilt oli selle uudise “paljad naised rannas” juurde:

http://www.ekspress.ee/daytopics/twitter/2015-see-on-lopuks-juhtunud-bikiinid-on-vaiksemad-kui-paikeseprillid

Kellel tekkis nüüd huvi isamaalist sõnumit lisaks saada, siis märksõna on Bellanova, IRL-i parteist, laarikute vennaskonnast.

Virgo Kruve

Siia kirjutan oma mõtteid ja tähelepanekuid Eesti elust. Mõnikord lisan ka teemakohaseid pilte, mis on minu tehtud kui pole nimetatud teist autorit/allikat.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga