blogid ja internettinimesedpoliitika

Google arvab: Virgo Kruve rohkem mainitud kui Rahvarinne

Täna üks egostriptiisi postitus. Leidsin, et Google otsingumootori arvates on minu nime Virgo Kruve märgitu internetis ligi tuhat korda rohkem kui sõna rahvarinne. Ma tunnen… ennast infoühiskonna fenomenina.

Eestile vabaduse tagasitoomise algatanud Rahvarinne on mainitud 9820 korda:

0808538 google otsing rahvarinne

ja üksikisikut hoopiski 10900.

0808539 google otsing virgo kruve

Kas see mitte ei näita, et ajalooliste sündmust tähtsus ei ole internetis proportsionaalselt kajastatud?

Kindlasti ei kavatse ma saavutatud kuulsusele puhkama jääda ja pürin ka Elmo Nüganeni mängitud Pantallone kombel vähemalt 3 korda kuulsamaks. Praegu olen ma juba populaarsem kui vähemalt 2 Tallinna linnaosa vanemat (Kristiine ja Pirita):

0808527 google otsing mihhail korb

0808526 google otsing tiit terik

ja tulevane Lääne-Viru maavanem Einar Vallbaum:

0808522 google otsing einar vallbaum

Mõnevõrra on ees Nõmme linnaosa vanem Rainer Vakra

0808528 google otsing rainer vakra

Natuke on vahet umbes 100 000 elanikuga Lasnamäe linnaosa juhi Kalle Klandorfiga, kelle loodan veel sellel aastal seljataha jätta:

0808525 google otsing kalle klandorf

Hoopiski võimatu ei ole ka Tallinna Kesklinna vanemast populaarsemaks saada.

0808529 google otsing marek jurgenson

Kunagi aastaid tagasi tuli ühe tookordse noore poliitiku hakatisega jutuks, et kuulsust on erinevat liiki. Tookord tahtis ka kõige enam saada kuulsaks. Ma ei ole kindel, kas ta selle praeguse tulemusega just taolist kuulsust silmas pidas aga igatahes minust on ta ligikaudu 10 korda kuulsam.

0808537 google otsing mart viisitamm

Huvitav oli leida, et ka ilus nägu, täiuslik keha, sihvakad jalad ja blondid kiharad ei ole minust populaarsemaks teinud.

0808524 google otsing laura ennet

ega samuti mitte nende samade omadust poliitikas/meedias rakendamine.

0808534 google otsing siret kotka

Kuid võtame populaaruse teise äärmuse:

0808523 google otsing evelyn sepp

Muidugi, 117 korda mainituma inimese kõrval tunneksin ma liiga suurt ühiskondlikku survet ja järelevalvet.

Praegu on selline paras suurus, kus nime juba justkui teatakse aga linnas võib veel muretult ringi käia ilma ühiskondlikku kontrolli ja järelevalve alla sattumata. Õigupoolest olen fotot sedavõrd harva kasutanud, et viimati karjatas Delfi kommentaariumis keegi minu patoloogiline vihkaja, et kas tõesti ei ole kusagil minust pilti. Vaevalt ta seda seinale oleks raamima hakanud!

Nii, nüüd olen jälle natuke kuulsam. Elu on lill!

4 thoughts on “Google arvab: Virgo Kruve rohkem mainitud kui Rahvarinne

 • Ilma jutumärkideta otsing toob teoreetiliselt vastuseks kõik lehed, kus on sõna “virgo” ja/või “kruve”. Selleks, et vähegi adekvaatsemaid numbreid saada, peaks otsingufraasid kindlasti jutumärkidesse panema ning kindluse mõttes neid otsinguid erinevatel kellaaegadel ja erinevatest arvutitest tegema.

  Täieliku kindluse annab muidugi ainult riiklik kindlustus.

  Reply
 • Ajaliselt on loomulikult nihked olemas. Samas ei olnud jutumärkidel eriti kahandavat mõju: tulemus 10400. Seevastu + märgi kasutamine nimede vahel (nagu kunagi pidi tegema Altavista otsingus, 20. sajandil, kes veel mäletab) tegi mind isegi 100 võrra rohkem märgitumaks ehk 11 tuhande peale. Vähemalt Klandorf oli + märgiga identse arvuga.
  Ma kaldun arvama, et taoliste lisamärkide, olgu selleks siis ” või +, kasutamist eriti ei arvestata, sest enamus otsinguid tehakse ilma nendeta. Kui ma otsin mõnda teenust või kaupa siis ma küll ei kasuta selle juures lisamärke.
  Ega ma ei nutaks ka kui peaksin järsku kukkuma vaid 4000 peale.

  Reply
 • Lp. Virgo Kruve kes sa elad Koplis. Vaatan, et oled minu kohta viimasel ajal üsna tihti sõna võtnud. Tahan sulle öelda seda, et mingil lähiajal ma tulen otsin su üles ja annan sulle lihtsalt vastu hambaid. Sa oled ise muidusööja ja äpardunud pornoärimees. See, et ta Tähismaad nr. 2 mängid, ei tohiks sulle alust anda arvata, et kõik kardavad sind. Lihtsalt sinusugust sigist pole tähele pandud.

  Reply
 • Pingback: Living.ee ähvardab: ma otsin su üles ja annan vastu hambaid! « Virgo Kruve veebikodu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga