Tänane MI näitab abielu ettepanekut Vilja Savisaarele

Juhtusin küll nägema vaid katkendit ETV reklaamist aga tundub, et täna 21.40 algav MI saade on üsna huvitav. Isegi kultuurilise sisu poolest ja poliitikast huvitujale. Nimelt näidatakse Vilja Savisaare JAH sõna oma klavierõpetajaga abiellumiseks.

Endine Vilja Savisaar ja tema uus abielu ettepanek. Foto ETV reklaamist
Endine Vilja Savisaar ja tema uus abielu ettepanek. Foto ETV reklaamist

Pilt on natuke kehva kvaliteediga, sest tegelikult on see 1/2 ekraani kogu suurusest aga vähemalt on see kaadrina mõjus.

Nagu pildilt näha, siis poliitikule kohaselt, ikkagi ju aastani 2014. garanteeritud töökohaga Brüsselis, oli abielu ettepanek Vilja Savisaarele tehtud paljude inimeste silme all ehk nii avalikult kui veel võimalik.

Tegelikult see ongi inimeste temperamendist sõltuv, et kas ta teeb selle avalikult või privaatselt. Ainus keeld selle tegemise viisidele peaks olema sõrmuse poetamine toidu või joogi sisse, mis mõnede arvates oleks äkki isegi eriline aga tegelikult kujutab hoopis riski armsama elule. Vähemalt selline tõdemus on meelde jäänud paar aastat tagasi eetris olnud saatest “Unelmate pulm.”

Ma olen veendunud, et poliitiku jaoks on pulm ka unelmate sündmus, isegi kui sellega ei püüta parlamendi valimistelt hääli. Näiteks Vilja ja Edgar abiellusid enne valimisi.

Nüüd jääb üle oodata, millega “vastab” mai viimasel päeval oma 60. sünnipäeva tähistav Edgar Savisaar.

Järgnevas gallupis on võimalik valida kuni 2 varianti, et saaks vastata ettepaneku vormi (eelnevalt kokku leppimisest kuni üllatamiseni) ja kohaeelistuste kohta.

[polldaddy poll=3126141]

Gallupis võib lähtuda nii juba läbi elatud olukordadest kui oma soovidest, millisena seda kavatsete või ootate.

Kommentaarides võib kirjeldada seda ka pikemalt ja anda soovitusi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga