Kui Raul Raudsepp kirjutab siis IRL-i kuritegude varjamiseks

Palun ärge pöörake Rauli räuskamisele tähelepanu, tal on IRL-i sündroom ehk kõige kõvemini karjub see, kes altkäemaksu teemaga tahab tähelepanu kõrvale juhtida kümnete miljonite kuritarvituselt.

Võtame kasvõi 120 miljoni krooniga ristisamba ehitamise Vabaduse väljaku äärde, kus suur osa projektist tuleb täiendava 10 miljoni eest ümber teha. Kelle tasku raha läks, et töid ei tehtud isegi projektide järgi. Autor oli IRL-i Sternfeld, ehitaja oli IRL-i Reivik ja tellija-maksja IRL-i Aaviksoo.

Teiseks Erki Nool ja tema firma poolt ametnikele altkäemaksu andmine mis Raide kaudu võis jõuda ka Parbuseni:
http://www.eestiekspress.com/683/erki-nool-andis-tallinnas-pistist-kapo-teadmisel/

Kolmandaks 500 000 krooni kantimine IRL-i regionaalminister Siim-Valmar Kiisleri haldusalas läbi KÜSK-i projekti Eesti Omanike Keskliidule (seal on Reinsalu ja Vaher ning liit täidab IRL-i programmilisi lubadusi maamaksu ja monopolide teemadel)

Eesti Omanike Keskliit kantis pool miljonit
http://www.kesknadal.ee/est/g2/uudised?id=13914

Kirjutasin selle eelneva kommentaari sellele artiklile:

http://www.epl.ee/artikkel/577973

Pidin selle kirjutama ühe artikli juurde, mis rääkis KAPO kasutamisest poliitilises võimuvõitluses. Olen ka varem kirjutanud KAPO nukujuht Ken-Marti Vaherist aga siinkohal ei hakka seda viitama. Ühesõnaga konservatiivide jaoks on altkäemaks ja korruptsioon need teemad, mille peale inimesi aktiveerida KE vastu.

One thought on “Kui Raul Raudsepp kirjutab siis IRL-i kuritegude varjamiseks

  • 15. detsember 2010 at 21:35
    Permalink

    Möhöhh, tänan hää sõnaga meelde tuletamast:)))) Vansti oli seoke õtelung, et lool jalaps räägib siis kui kanal on kusmitš:)))

    Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga