Virgo Kruve: kommentarid 12. juuni

“Arctic Sea kaaperdaja: tellija oli Eerik-Niiles Kross”

Veel üks sõrmuste vennaskonna (EÜS) kuulus liige. Varasemast on ta protežeerinud kriminaale, lausa FBI tagaotsitavat Antonio Angotti või Tony Massei´id, seega võib täitsa uskuda taaskord kõndimist seadusliku ja ebaseadusliku piiril. Mina usun, et niisama Eerik-Niiles Krossi peale näpuga ei näidatud, sest Eestis on ta kindlasti kümnete teistega kokku puutunud ja miks ta just siis tema valis. Vaevalt, et mingite Gruusia nõustamiste pärast.

Igatahes on parem hoida eemale nii Krossist kui tema tuttavatest ning sõpradest, sest neil on kalduvus kriminaalideks osutuda. Pole vist eriti vahet, kas need tema sõbrad istuvad lõpuks USA või Venemaa vanglas.

Ma saan aru, et prokuratuur on uurinud (neil kulus ka 0,5 päeva uurimiseks, kas oravapartei küsis raudtee tagasiostu eest 1 miljon € toetust ning leidsid, et nad seda edasi ei uuri kuid mõnda teist uurivad 2+ aastat) aga samuti saan aru, et neil ei ole soovi asja tegelikult uurida. Kross on neil ju oma semu.

*

Just, lammutada. Maha lõhkuda ja tükid võimalikult kaugele inimasustusest matta.
PS. mina olin üks selle ehitamiseks annetajatest ja tunnen piinlikkust (mida selle autor, ehitaja ja tellija IRL-ist ilmselt ei tunne).

*

“Vanhanen: ärge andke tänavakerjustele raha”

Nad ongi siin nii kaua, kuni te neile raha annate _
Just, raha ei tohi anda. Kui nad aga väidavad, et kõht on tühi ja süüa tahaks, pole kaua aega söönud või näiteks bussijaamas/raudteejaamas natuke jääb piletirahast puudu, siis a) ostke talle poest süüa või juhatage lähima supiköögi aadressile [Päästearmee (Laevastiku 1a) tööpäevadel kell 12-15] b) küsige kui palju tal jääb puudu ning pakkuge, et annate puuduoleva summa talle kassa juures pileti ostmisel (äkki tal oligi 10 krooni puudu, siis oli ta ausalt hädas).
Ise olen esimese järgi ostnud kahel korral ja ma ei näinud neid aplalt sööki haaramas (äkki viskasid minu lahkudes isegi minema, kes teab) ja piletiraha küsijatel läks soov puudujääva raha üle üle kui neile sellise ettepaneku tegin.
Seega siis raha asemel andke pigem asju, nende küsitud otstarbel kasutamine on tõenäolisem kui lihtsalt raha andes. 

*

_ Poeet, kes ei ropenda ega räuska_
Kohe alguses eksitama küll ei maksa hakata. Mida ta siis Tartu mnt avamisel tegi? Seal ta vist lausa sülitas. või oli see Ergo Valk, ega erit vahet vist ei olegi.
Vaevalt ta 4 aastaga oleks eriti targemaks saanud.

*

Wikipedia peaks saatma pakkumise Välisministeeriumile. See kulutas ka vähemalt 100 000 krooni, et avada Eesti virtuaalne saatkond Second Life nimelises portaalis. Ma proovisin sinna mais 2010 registreeruda, et näha mis on sellest saanud aga nad ei võta enam uusi kasutajaid.
Kas keegi teab, mis on Second Life projektist saanud?

*

Juhtusin selle kohta lugema eile Ilta-Sanomatest ja seal oli küll rõhuasetus mitte töötu koolitamisel, vaid neile rikka mehe leidmisel. Tsiteerin: Hollantilaiset kunnat pyrkivät konkreettisin toimin vähentämään sosiaalimenoja. Kunnat myöntävät ehostautumistukia työttömille naisille, jotta nämä löytäisivät itselleen omalta kylältä varakkaan miehen. http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=2191958

Kunagi Res Publica võimule saades tehti ka JAH kampaaniat Euroopa Liidule loosungiga “Rohkem seksikaid mehi” aga ilmselt pidi seda tegelikku sõnumit lugema ridade vahelt. Selle kampaania taga oli praeguseks pedofiilia eest vangi mõistetud Kaur Hanson (Res Publica ja IRL-i valimiskampaaniad 2007-ni) ja ilmselgelt on reklaamis esitatud soov meeste järele nüüd hoopis teise taustsüsteemi saanud.

*

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga