Uuele parteile on veel ruumi

See nädal algas Postimehes ilmunud artikli teatega, et üks ärimees plaanib teha uut parteid. Mida päevad edasi, seda selgemaks sai minule, et Mati Väärtnõu ei tule küll partei algatamisega toime. Ta räägib interneti parteist aga see on kõigest tehnoloogiline vahend.

16. juunist pärineb järgnev TV3 uudiste lõik. Kuulake ja vaadake ning öelge mulle, kas sealt paistab välja mingit parteilist programmi või lähtekohta.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=kQsNeJATZcA]

Äkki oli asi kehvas reporteris ja halvas monteerijas aga kõlama jäi vaid ID-kaardi demokraatiale rõhumine. Hallo Saaremaa, meil on olemas osalusveeb osale.ee kus idee järgi peaksidki inimesed saama klikidemokraatiat rakendada. Ometigi tehakse seal hääletusi paarikümne inimese osalusel. Juba kümnendi algusel oli tookord uuenduslikuna tundunud Täna Otsustan Mina ehk tom.ee projekt. Selle ainsaks või vähemalt enim tuntud saavutuseks jäi vööndiajale ülemineku lõpetamine ehk kella keeramisest loobumine. Pärast seda olid sealsed algatused ka järgjest vähem tähelepanu saavad. Viimati oli sellel aadressil hoopis mingi kunstnik, kes pakkus oma töid müügiks. Pärast seda siis tuli osale.ee ning nüüd tahab sama asja parteiks teha ärimees.

Kuid lugege tema intervjuud Ekspressist:

http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/article.php?id=31765323

Ma olen kindel, et uusi algatusi tuleb lähiajal veelgi. Jääge kanalile ja saate osa infost otse algallikast ;-).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga