Blogi statistikast

Tänaseks päevaks on blogis tehtud 16 postitust, neist 13 juulis. Külastajaid kokku tänaseks 2457 ehk keskmiselt 153 postituse kohta. Tundub, et olen leidnud üsna rahvalähedase või kui soovite, siis ka kollase maigulise kirjutamise stiili.

Vaadates nädalate ja kuude lõikes siis üle 95 % külastustest on tulnud viimasel kuul. Täpsemalt siis 4 nädala jooksul.

Pean vist tänusõnad ütlema Anu Saagimile, kelle Õllesummeril käimine andis omakorda loetuima artikli tiitli:

Täna tegi südame soojaks ka kiiremini kasvavate blogide hulka jõudmine. See on isegi kummaline, sest viimati postitasin teisipäeval

Fastest Growing WordPress.com blogs

 1. Pole teist jumalat peale RAHA ja Pank on tema Prohvet
 2. Tolvstois
 3. Larko peegel
 4. kaks-viis-null
 5. behind these hazel eyes
 6. Virgo Kruve veebikodu

Üks huvitav saavutus oli ka kõigi wordpressi blogide hulgast 6. juulil postitusega 80. kohale jõudmine. http://botd.wordpress.com/2008/07/07/top-posts-801/ Esimesed 14 kohta on puhtalt ingliskeelsed blogid. Esimene venekeelne oli 44. kohal ja ainsa eestikeelsena 100 hulka jõudmisele aitas tõenäoliselt kaasa pühapäevane päev.

Kokkuvõttes tundub, et blogi on mõttekas kirjutada edasi wordpress.com süsteemis, sest eraldi aadressil millel algselt tahtsin edu saavutada, pole üldsegi hästi läinud. Tõenäoliselt on wordpressi edu põhjus just selles samas wordpressi loetavuse võimenduses läbi Dashboardi peal nähtavate päeva populaarsemate artiklite ja kiiremini kasvavate blogide tõttu. Samas on kõigile teada, et blogspot.com või wordpress.com tähendavad blogi ja teatakse mille otsimiseks sinna viitavale lingile klikkida.

One thought on “Blogi statistikast

 • 12. august 2008 at 12:48
  Permalink

  kuskohast see statistika? :O

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga