Milline naine ostab vaid kondoome?

Egomasturbaatori postitus naiste ja kondoomide teemal.

Minu nähtud juhtum:

Laupäeva õhtul on jäänud ühe suure poeketi sulgemiseni alla poole tunni. Veerand tundi enne sulgemist lastakse kõlaritest teade, et viimane aeg on endale alkoholi varuda, sest kohe-kohe lõppeb selle müük ja uuesti saate alles järgmisel hommikul kell 10. Mind see ei puudutanud aga etanooli riiulite poole suundujaid oli küll. Ma läksin hoopis kassa poole. Seisan siis järjekorda ja märkan juba paar riiulit eemal ühte noort naist. Erinevalt teistest ostlejatest naistest, ei lükka ta ostukäru täis kaupa, millest perele jätkuks mitmeks päevaks. Kleidi pikkus on vaid kolmandik vahemaast põlveni ja taban ennast mõttelt, et kui minu ette sattunud noore ema käekõrval olev laps peaks ülesse vaatama, siis tema saaks ka tädi kantava pesu värvi tuvastada. Tegemist oli suvise ajaga ja pilku püüdvalt riietuvaid naisi oli ikka tänaval näha. Miks mitte siis ka poesabas? Tunnen mõneti heameelt, et naine otsustab seista samas sabas kus mina. Mõneti ei mõista, miks üks keskealine naine laseb ta järjekorras ette ja otse minu taha. Äkki selle pärast, et tal ei olnud ostukäru ega isegi mitte ostukorvi? Tuli vaid näiteks paki suitsude järele. Laon siis oma vähesed ostud kassalindile ja saan osa selja taga toimuvast telefonikõnest. Seda peetakse vene keeles ja üsna valjult, kuid vastustest saan teada, et keegi N täna ei tööta. Süttib esimene ohutuli. Milline naine küll töötab laupäeval kell 22.00? Pärast seda kuulen hädaldamist stiilis boze moj kui kaua siin aega läheb. Noh, vaata siis neid perenaisi suurte ostukärutäite toiduga ja mõtle sealt edasi. Mingil hetkel tekkivad minu ostude taha naise ostud – kaks pakki kondoome. Neid kühmudega, mitte tavalisi. Nüüd on ka minu mehe aju lõpuks pildi kokku pannud, milline naine käib miniseelikus poes, ostab vaid kondoome, räägib laupäeva õhtul töögraafikust ega malda järjekorra kulgemist ära oodata. Tõenäoliselt ootas seda kena venelannat äkki isegi parklas auto ühe kannatamatu mehega. Aeg, see pidavat raha olema. Seda isegi siis kui tunni eest tasutakse rohkemgi kui mõnele teisele terve päevatöö eest.

11 thoughts on “Milline naine ostab vaid kondoome?

 • 11. oktoober 2008 at 11:00
  Permalink

  Nii kitsarinnalist postitust pole juba ammu lugenud. Just selliste inimeste arvamuse tõttu ei julgegi mõned naised kondoome osta, kardavad prostituudi silti otsaette saada.
  Laupäeva õhtul töötavad näiteks ettekandjad, baaridaamid, arstid, med.õed ja veel paljud-paljud inimesed. Ja kondoomi võivad ka osta täiesti tavalised naised. Nii miniseelikus kui ka paksudes karupükstes. Suvel ja laupäeva õhtul kannavad väga paljud neiud miniseelikut, see ei tee kedagi kohe automaatselt prostituudiks. Ja kiire võib olla ka muul põhjusel, kui parkimisplatsil ootav klient. Natuke rohkem tolerantsust soovitaks. Maailm on siis kohe palju helgem koht elamiseks.

  Reply
 • 11. oktoober 2008 at 11:43
  Permalink

  kuule Mutt, loe parem seda postitust http://princessperfectone.blogspot.com/2008/10/ngin-tna-pris-litsi.html kus vaid riiete järgi tunti tänaval ära elukutselisi naudingutöö harrastajaid ja tule alles siis kitsarinnalisusest rääkima.
  Arvamus ei tulnud mitte kondoomide ostmisest, vaid ainult nende ostmisest ning sinna juurde siis need muud tähelepanekud. Lisaks teen piisavalt vahet ilusa naise ja üles löödud naise vahel ning mitte sageli ei tekki soovi viimaste käest küsida: palju tund maksab? Antud juhul oleks võinud küll tunnihinda küsida, sest selleks oli põhjust antud.
  Samamoodi ei tähendaks mehe puhul kondoomi ostmine, et ta läheb nendega oma kodus ootava kaasa asemel hoopis naabrinaise juurde. Kuid olgem siis soovitatult tolerantsed ja rõõmustagem, et ühiskasutusse jõudnud naised vähemalt emapalga väljateenimisega ei kavatse rikastuda.
  Ma võisin ka eksida, sest olen ju kõigest inimene. Eksimatu pidi olema ju vaid jumal.

  Reply
 • 11. oktoober 2008 at 12:37
  Permalink

  ausaltöelda kujutan ma väga hästi ette noort naist, kes ostab laupäeva õhtul ainult kondoome – näiteks võib tal olla tekkinud ootamatu armulugu ja kondoomid on kodus ootamatult otsas, muu kraam (nt toidukraam) aga juba hangitud. ja kui see tütarlaps ega tema ootamatu partner pole mitte padujoodikud ega õgardid, siis ei lisandugi kassalindile palju muud kaupa. pigem näitab toidupoe sabas kondoomidega kannatamine hoopis tütarlapse kogenematust, kuivõrd – apteegist, mis peaks igas suuremas supermarketis leiduma; või mõnest putkast peaks teoreetiliselt need kondoomid kiiremini ja hõlpsamalt kätte saama.
  liiatigi tundub kaks pakki kondoome “proffessionaali” nädalavahetuseks siiski vähevõitu. küll aga kujutavad need endast suht piisavat varu ootamatu kire puhuks.
  võimalik muidugi, et neiuke oli selles proffessioonis lihtsalt algaja.
  mis puutub üleslöödusesse, siis päris paljud väidavad, et eesti neiud, eriti just vene päritolu eesti neiud kipuvad ülemäära seksikalt riietuma ka juhul, kui nad raha eest seksiteenust ei osutagi. midaiganes.

  kassasabas nähtu lihtsalt ei ole piisav hulk informatsiooni inimeste üle otsustamaks. kõige õigem oleks hoopis üles otsida mõni vastava elukutse esindaja ja küsida, kus,kuidas ja millal ta oma töövahendid hangib – võibolla hoopis suure karbiga kusagilt hulgilaost?

  Reply
 • 11. oktoober 2008 at 14:24
  Permalink

  morgie, kl 22 kipuvad putkad ja kaubanduskeskuste apteegid kinni olema.

  aga muidu, virgo, mine metsa! ma olen ise ostnud laupäeva õhtul AINULT kondoome. ja ma ei ole prostituut. ning loomulikult oli mul kiire, mõtle ise, mis situatsioon pidi olema, kui ma avastasin, et sahtlis on päästmatult otsas, aga vaja on – ja ikka nii väga, et tuleb KOHE poodi joosta (pood asub kodu kõrval õnneks). sul ei oleks kiire sellises olukorras või? 😛

  ning samuti olen isiklikult töötanud kohal, mis käis graafikutega, kus olid muuhulgas ka öised vahetused ja tihtipele sattusid need ka nädalavahetusele. ja ei olnud prostituudi töö.

  Reply
 • 11. oktoober 2008 at 15:33
  Permalink

  Mu sisemine feminist ja vähemusrahvuslane hakkasid praegu mõlemad kõva häälega karjuma.
  Oleks tegemist hästi riides mehega, oleksid kindlasti mõelnud, et ‘näe, tema saab täna õhtul’ ja ‘tubli poiss, et kondoomi kasutab’.
  oleks olnud tegemist näiteks hispaanlanna, mitte venelannaga, oleksid mõelnud, et ‘küll need lõunamaade naised on väheste kompleksidega ja avatud’, võibolla oleks läbi lipsanud ka mõte välisüliõpilaste karmidest pidudest.
  Aga et tegemist oli naissoost venelasega, siis ta lihtsalt PEAB lits olema…
  vähemalt selline mulje jäi mulle.

  Reply
 • 11. oktoober 2008 at 19:31
  Permalink

  Ah, see Virgo on tavaline provokaator, pole mõtet väga erutuda. Pigem annab see postitus mõtlemisainet, et milliseid perverte poodides ikka leidub, hakka või häbenema poes käimist. Jumal hoia selle eest, et naine ostab ainult pakipesupulbrit, tampoone ja pudeli veini poest, sellest annaks ju teab mida valmis leiutada.

  Reply
 • 11. oktoober 2008 at 19:47
  Permalink

  Esimene reaktsioon oli kommenteerida, et see on üks pede postitus, kuid jõudsin veel enne postitamist mõttele, et olen sel korral poliitiliselt korrektne ja ütlen gei.

  Reply
 • 11. oktoober 2008 at 21:07
  Permalink

  Nüüd häbeneb veel rohkem naisi kondoomide ostmist, sest iial ei või teada, millal keegi neist ja nende hooraelust blogida otsustab.

  Reply
 • 12. oktoober 2008 at 14:01
  Permalink

  Õugaad. Sellepärast osad naised kardavadki kumme osta, sest äkki keegi mõtleb jne.

  Reply
 • 12. oktoober 2008 at 16:22
  Permalink

  No tõeline naine ei sunni ju üldse meest kondoomi kasutama. Järelikult ikka prostituut, muidugi.

  Ma just eile ostsin pesupulbrit ja mõtlesn, et omfg, nüüd loen äkki kellegi blogipostitust “Nägin poes naist, kes ostis pesupulbrit, on ikka kodukana küll! Peseb pesu!!!”

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga