inimesedpoliitika

Andrew Rebane: mingi hull on auto kapotil

0808906-081127-kalev-rebane-ralli-juht-vaikeJärgnev tuleb humoorikas postitus. Andrew Rebane: “Keegi hull hüppas mulle auto kapoti peale. Tagus rusikaga vastu kapotti ja karjus midagi. Mina sattusin paanikasse. /…/ Kartsin lihtsalt, et saan peksa. Konkreetselt see mees oli nihuke turske, minust suurem ja nina oli juba lömmi löödud.”

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=DDFotCizTlE]

[polldaddy poll=1145962]

Kirjeldus Õhtulehes:

“Sattusin paanikasse, ma ei julgenud ise autost minna. Mõelge ise: suur ja turske mees kapotil, nina kõver, nägu armiline. Ma tõesti kartsin tema käest peksa saada. Kui ta kapotilt maha ei tulnud, sõitsin kuni koduni.”

Programmeerijana töötav mees tunnistab tagantjärele, et rikkus Pärnu maanteelt Vabaduse väljakule keerates liikluseeskirja, kuid väidab, et järgis vaid tema ees sõitnud autode eeskuju.

“See on loll jutt, mis ta räägib, et vajutasin gaasi ja ta oli sunnitud mu kapotile hüppama. Mul on automaatkastiga Mustang, mis kiirendab 7,5 sekundiga sajani. Kui ma oleks gaasi andnud, oleks see mees läinud olnud. Ma ei tea, miks tal oli vaja mu kapotile hüpata. Ta võinuks mu autonumbri kirja panna ja protokolli teha, aga tema ronis kapotile. Ma arvan, et tahab minult raha välja pressida.”

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=306139

Igatahes tuleb välja, et Andrew Rebane omab üsna võimast autot, mis kiirendab 7,5 sekundiga sajani. Lisaks on ta arvuti huviline ja omab seepärast suure tõenäosusega ka teist eesnime ehk ta võib hoopiski olla Andrew Rebane, kes on sündinud 6. juulil 1980 ja oli Isamaa erakonna liige 26. märts 2003 kuni 15. november 2006. See välja astumise aeg aasta lõpus näitab, et oled erandkorras välja visatud või sunnitud astuma. Õnneks on olemas Google ja sealt selgus, et mõned nädalad hiljem oled USA saatkonna ees märatsemise eest 600 krooni trahvi saanud. Lisaks otsisid veel Tõnismäelt provokatsioone kuid jõudsid jällegi politseisse.

Ma loodan, et Kalev loeb minu postitust.
Mul on sulle selline isiklik küsimus ka, et kas sina oledki see, kes on kursis internetis leiduvate loomadega seksimise piltidega ja selle huvilisena sealt Isamaa erakonnast, registreerisid ühe anonüümseks jääva teenuse abil interneti domeeni(nime ma siin ei korda) ja suunab seda siis neile piltidele? Kui see oledki sina, siis tea, et sind tabas kõigest karma võlg. Ma olen täitsa veendunud, et kõik pahateod tulevad selle tegijale tagasi. Nii ka ühel kirjatsural, kes minu kohta üsna halva pressiteate koostas, tuli paar kuud hiljem tutvuda politsei arestikambriga seestpoolt. Mis kõige parem, mina ei pidanud selleks sõrmegi liigutama, isegi mitte mõtlema: oh tuleks talle see tagasi.

2 thoughts on “Andrew Rebane: mingi hull on auto kapotil

 • Kulla Virgo!

  Seda kirjutad Sa küll õigesti, et kui Sa “kakat loobid, siis kakat saad”.

  Miks, oh miks sa siis peamiselt sellega tegeled?

  Ahjaa… 🙂

  Mina ei ole ei Rebane ega Kurve. Samuti mitte Irwe.

  Reply
 • Sa oled mulle omistanud väite, mida ma oma mäletamise järgi pole siin blogis ega ka mujal kasutanud. Pealegi kasutasin kangelase enda sõnu, mitte ei mõelnud midagi välja.
  Ja üldsegi ei näe ma põhjust üleliia Bellanova parteikaaslase tegemiste üle reageerida.

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga