Heimar Lenk on telesõltlane

0808901-081201-heimar-lenk-erisaade-vaikeJah, selles mõttes sõltlane, kes igal võimalikul juhul läheb kaamera ette. Mul on siiani meeles tema osalemini sõveda Juku-Kalle Raidi (äärmus-parempoolses) saates, kus ta suutis välja öelda, et “Edgar (Savisaar) on püha mees.” Siis oli ta veel koos Anu Saagimiga ekraanil. Pärast seda veel TOP 50 ja TOP 10 Kordus Kanali ehk K2 ekraanil. Tuleks arvestada, et enamiku nimetatud saadete ajal oli tema töökohaks – Riigikogu.

Ma võiksin tuua veel näiteid tema edevusest, kuid pole vajadust personaalseks minna. Kõik poliitikud ongi samavõrra edevad, sest sellel ajal löövadki läbi ainult suure ego ja enese eksponeerimise vajadusega inimesed.

Nüüd siis näeme Heimarit Eesti Reformierakonna Ringhäälingu tellitud saates “Erisaade” kus talle jääb “poliitilise oponendi raamimine tola rolli” etendamine. Eelmises saates ju käidi temaga sama erakonna Pärnu meeste juures. Muuhulgas olid rekvisiitideks poksikindad, kiiver, batmani kõrvadega mask ja kamaluga lolle küsimusi.

//www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=306541
Pilt http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=306541

See on muidugi Eesti Reformierakonna Ringhäälingult (lühend ERR) suurepärane “kingitus” võrreldes näiteks eile eetris olnud Aegluubis saate tervelt 5 minutilise käsitlusega kuidas kahtlustatavaid keskerakondlasi käeraudades mööda linna veetakse või millal Viisitamm…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga