Riigikogulane kohtus valijaga, Liis Lassiga

Eile õhtul plahvatas üksluiseks muutuvas seltskonna ajakirjanduses rõõmus pomm. Üks Riigikogu liige viis presidendi vastuvõtule – Liis Lassi!

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=2oIjE3Ta3cw]

Mulle meenub ärimees Jaan Tootsi kahe naise pidamise aegadest Elo Mõtuse küsimus, et miks ta tuli Kersti Tootsiga. Ilmselt ootas ajakirjanik armukesega ilmumist. Jaan oli ilmselgelt üllatunud aga vastas umbes nii, et miks ka mitte tulla oma abikaasaga. Mis sellest, et varem oli avalikult oma poole noorema valmistusaastaga Katit eksponeerinud. Lihtsalt presidendi vastuvõtule minnakse oma seadusliku poolega, kuigi voodiloom võib ka keegi teine olla.

Selle Jaan Tootsi näite tõin selle pärast, et mitte väga sagedase seltskonna kroonika lugejana ei olnud ma teadlik, et Lauri Laari oleks vahepeal oma perekondlikku seisu muutnud. Jah, olin lugenud kahtlusi ja spekulatsioone aga ka mitte midagi enamat või kindlas kõneviisis kirjutatut. Lisaks sellele oli Liis Lass kuni viimaste nädalateni huvitunud hoopis teise valdkonna meestest. Elmar Liitmaa oli kidraga  (see läheb naistele alati peale) muusik ja see viimatine tüüp oli mingi ärimees. Nüüd siis ootamatult Riigikogu liige. Mis see muud ikka saab olla kui Riigikogu liige võttis ühe oma valija tänutäheks käevangu ja viis presidenti Toomast ja proua olen-peenike-rullitibin Evelini vaatama. Sellest eilsest õhtust võiks hakata tõsisemaid järeldusi siis tegema kui Liis Lass peaks järsku brünetiks muutuma. Ma olen tundnud Laurit rohkem kui tosin aastat aga tema huvi blondiinide vastu pole ma varem küll täheldanud. Mis muidugi ei tähenda, et inimene ei võiks muutuste ajal, nagu seda on pühvli aasta, teha ka oma maitses muutusi.

Lugege lisaks minu eilset postitust, mida ei hakka linkima või kuumalt kommenteeritud artikleid elu24.ee lehel või delfis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga