Tänasest veel üks portaal vähem

Pruukis mul vaid õhtupoolikul linnapeale kõndima minna kui tagasi tulles leidsin kurva uudise: toptop.ee portaalike olevat kinni pandud. Kontrollisin järgi, et serverid küll vastavad aga lehte ei kuvata.

portaalike toptop.ee ei ole enam loetav. Neljapäev 16. aprill 2009
portaalike toptop.ee ei ole enam loetav. Neljapäev 16. aprill 2009

Mina sattusin seda lugema vähem kordi kui ühel käel sõrmi ja selle tõttu ei oska ma midagi head rääkida. Kadunukese kohta halba rääkida teatavasti ei ole sobilik. Siiski oli see lõpp mõneti ootamatu ja ma oleksin prognoosinud, et nad püsivad ikka esimese sünnipäevani. Kuid tuli välja, et isegi sellest jäi puudu.

Nüüd on jäänud siis oodata, millal lass24 oma buduaari kinni paneb. Neil on ka sama ärimudel tulu teenimiseks ehk siis bännerite näitamine. Mina soovitaksin neil õppust võtta teles näidatavatest tibisaatest, mis on läbinisti täis varjatud toodete reklaami või lausa puhas tooteasetust. Kuidas seda täpsemalt teha? Selleks tuleb juba tasuline nõustamine tellida, sest niisama raha teenimise infot ei jaga keegi.

Ühtlasi on mul heameel teatada, et hoolimata kuuldustest, nagu ei oleks Kalev.ee portaali enam uuendatud, siis täna oli sinna lisandunud 11 teadet. Ma olen kindel, et kalev.ee oleks võimalik väga edukalt päästa kui sinna vaid kaasata blogijaid ja fotoreportereid. Muidugi tuleb asendada bännerite pealt reklaamiga teenimine natuke peenema ärimudeliga aga see on kindlasti teostatav. Seejuures jällegi, tasuta pole rohkem mõtet avaldada.

2 thoughts on “Tänasest veel üks portaal vähem

 • 16. aprill 2009 at 21:29
  Permalink

  Virgo, kas sa loodad tööd saada kuskil nõustajana:)?

  Reply
 • 16. aprill 2009 at 21:43
  Permalink

  Bänneritest elatuvas keskkonnas ei oleks see eriti põnev aga muidu arvan küll, et mul võib olla ideid ja uusi vaatenurki, mis aitaksid “portaalikeste” elujõulisust suurendada. Kuid see võib ka olla võitlus rumalusega, sest turundusosakonnad on harjunud oma plaanidesse ristikesi tegema a la maksime bänneri eest. Kuid mis oli selle tulemus, küsitakse raamatupidajalt kuu või kvartali lõpus.

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga