Ükski heategu ei jää karistamata!

Oo, shit, need Irja ja Inno on ikka väga tugeva kraami (joomise, süstimise või söömise) peale üle läinud, sest kahtlustavad mind nende blogi tekste kopeeriva lehe toimetamises. Järgnevalt siis minu avalik vastus neile:

Ma ei tea mis aadressidele te mulle omasta arust kirjutasite aga kui te pole veendunud, et suhtlete õige inimesega, ei maksa tagantselja ähvardama hakata. Ma võin olla palju asju aga ma ei hakka kindlasti inno ja irja tekstide juurde oma pilti kleepima. Fak, ma suudan ise mõelda! Ja ma ei läheks ennast reklaamima aastal 1997 tehtud fotoga, mis on minust ainus internetis leiduv pilt ja mida saavad seega kasutada kõik soovijad.
Mul on piisavalt muudki tegemist, et ei hakkaks elusees aega kulutama ühe blogi sissekannete peegeldamiseks. Isegi selle tehnoloogiliseks lahenduseks ei ole ma sõrmegi liigutanud pärast seda kui saite oma blogi jälle taastatud. Mulle on öeldud, et olen kehv inimeste tundja ja tõepoolest, ma kahetsen seda kunagist kokkupuudet. Tänu sellele sain kokkupuute Jürgensoniga (kelle tegevusest olin kuulnud, sest osalesin filmidele tiitrite tõlkimises-eestingamises, mitte ei vahetanud faile, FAK!) ja nüüd Irja suust teada sellist umbluud enda kohta, mida poleks kõige halvemaski unenäos oodanud.
Selle peegel blogi kohta kirjutasin juba 1. juunil ja sugugi mitte seda kiitvast aspektist!
https://www.virgokruve.eu/2009/06/01/voltsitud-tahismaade-blogi-on-originaalist-loetavam/

Ma saan aru, et autorina tahate lugejad tuua vaid oma lehele ja aadressile aga te ei saa internetis takistada oma tekstide kopeerimist ja levitamist. Antud juhul ongi toimunud kaval pettemanööver lugejate suhtes ja mind on sinna kaasatud kui usutavat toimepanijat (sest abistasin tekstide avaldamisel aprillis).
Kuid veelkord, ükskõik kui väärtuslikke tekste te kahepeale ka ei kirjutaks, siis minu käsi ei ole nende levitamisel mängus.

5 thoughts on “Ükski heategu ei jää karistamata!

 • 14. september 2009 at 19:23
  Permalink

  Noh, oled lõpuks aru saanud, et sitt määrib, kui seda liiga palju näperdada?

  Reply
 • 15. september 2009 at 08:33
  Permalink

  Eks ma õpin kuni surmani, mis muud. Ilmselt algas juba valimiskampaania.
  See on muidugi jama, et taolise kahtlustuse aluseks on Irja nina ja see tuleneb üldsusele kättesaadavatest minu andmetest (foto aastast 1997 on väljavõte inimeste seast, mida irja nimetab minu valimispildiks, FAK!). Kui ma kirjutan siia vasakule veergu, et vali Irja Tähismaa Rakvere linnas kandidaat number 279, siis kohe muutub blogi tema omaks?
  Ilmselt on tädi Irja kibestunud, sest kasutusel on suletud nimekirjad ja sõltumata kandidaadi poolt kogutud häältest, osutuvad valituks vaid eesotsas olijad ehk siis pigem:
  nr 254 PEETER VÕSA
  nr 255 URMAS TAMM
  nr 256 KELLI TÜHIS
  nr 257 VLADIMIR DUDAR
  nr 258 JAAN NUMMERT
  nr 259 LIIDIA BOBKOVA
  nr 260 OLEG BÕKOV

  Irja on nimekirjas 24. kohal ehk 0 % tõenäosusega sisse saada. Minu valituks saamine seisab 299 toetushääle taga ja see on küll vähe tõenäoline aga mitte ilmvõimatu.

  Reply
 • 15. september 2009 at 09:05
  Permalink

  Aga miks on seal blogis siis sinu “lapsepõlvepilt?” Inno ja Irja kohvikus on teatavasti tuntud poliitikute “lapsepõlvepildid” väljas…

  Reply
 • 15. september 2009 at 10:10
  Permalink

  Sest see “lapsepõlvepilt” on ainus, mis minust internetis olemas. Lugeda ei osanud, ajukääbik Celtik?

  Reply
 • 15. september 2009 at 22:06
  Permalink

  see celtik ju türaväelane erlist.

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga