Kas reformierakonda paljastatakse Puhhi ja Notzu kohvikus liialt?

Alates 26. septembrist on Puhh ja Notzu aka Inno ja Irja Tähismaa oma blogi feed´i jälle täies mahus avalikuks teinud. Nende peegel blogi lõpetas tegevuse 23. septembril. Ilmselt võttis ära liiga palju lugejaid.

Lisame siia tõmblemise kommentaaridega. Need keerati üksvahe kinni, Irja kilkas hea tunde üle “justkui nina oleks lahti läinud” ja nüüd ollakse jälle samas algpunktis tagasi.

Samuti kui vaadata blogi innojairja.blogspot.com kohta TOP100 loetavuse tabelis, siis ollakse kukkunud teise kümnendisse ja esiviisiku seas on hoopis peegel blogi.

Eelnevat arvestades, kus oli toimunud kommentaaride täielik sulgemine ja siis jälle avamine, peegel blogi ära lõpetamine (olen varem näidanud feed´i aegade võrdluses, et märgatav osa artikleid ilmus peegel blogis ajaliselt varem kui leidsid avaldamist I&I tuntumas blogis) ja loetavuselt teise kümnendisse kukkumine, ei olnudki üllatav eile ühe reformierakondlase homoskandaaliga lagedale tulemine.

Üsna räpane moodus oma lugejaid tagasi saada kui selleks kasutada pealaest kuni jalatallani paljastavat fotot!

Ilmselt leidis KEEGI nende külastatavust vaadates, et nii madala reitinguga “me ei maksa” ja nii asutigi sisse murdma reformikate uksest.

blog.tr.ee top100
blog.tr.ee top100

Tähelepanu peaks pöörama kohtadele 18 ja 23.

One thought on “Kas reformierakonda paljastatakse Puhhi ja Notzu kohvikus liialt?

 • 28. september 2009 at 13:12
  Permalink

  ma annan sulle yhe vitruaalse kolaka, kohe sydamest ! pläuhh! no leidsid ka , kellega notsut-puhhi võrrelda! nodzu ja Puhh ei olnud idioodid!
  – – –
  Virgo selgitab: vale aadress, võrdlus ei sündinud minu peas, vaid viitasin nende blogijate “endi ülestunnistusele”.

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga