Pankrotis kandidaadid IRL ja Reformierakond nimekirjas

Eile pasundas kogu meedia, et Tallinna abilinnapea Deniss Boroditši vastu on SwedPang alustanud pankroti avaldust. See muidugi kohtus läbi ei läinud aga mehe tööpäev oli rikutud ja Vikerraadio, ETV ja muud kanalid olid saanud päeva tipploo. Tegelikult on pankrotistunud ettevõtjaid IRL-i nimekirjas ja Reformierakonnas.

Toome 2 näidet:

Esiteks Reformierakond.

Pärnus Lepa kaubakeskuse omanik ja tema eraisiku pankrotti minek 6. oktoobri Pärnu Postimehes.

lk 3 pealugu on Reformierakonna nimekirjas Pärnu linnavolikokku kandideeriva Peeter Lepp kohta, kelle kaubanduskeskuse pankroti menetluse algatamine lükkus edasi.
Pärnu maakohus otsustas ära oodata, kas ringkonnakohus jätab OÜ Lepa Kaubakeskuse pankroti jõusse ja ootab seetõttu Pärnu linnavolikogu liikme Elmar Lepa pankrotimenetluse algatamisega.
http://www.parnupostimees.ee/?id=171608

Teiseks Isamaa ja Res Publica pankrotistuv kandideerija.

IRL-i kandidaat Iisaku vallas Jaak Arm.

Laupäevane Põhjarannik lk 5 pikk lugu, terve lehekülg Iisaku ettevõtte OÜ Karmis-Iisaku omaniku Jaak Arm´iga, kes kandideerib IRL-i nimekirjas. Räägib oma firma pankrotist ja umbes 10 miljoni krooni suurusest ülesse jäävast võlast. Headel aegadel kuni 80 töötajaga firmale sai saatuslikuks üle investeerimine, liisingu autode panka tagasi võtmine ja allhanget tehes tellijatelt raha saamata jäämine.
Pankrot ei ole veel maailma lõpp
http://www.pohjarannik.ee/modules.php?name=News&file=article&sid=11300

irl kandidaat iisaku vald irl pankrotis ettevotja  Jaa Armirl kandidaat iisaku vald irl pankrotis ettevotja Jaa Arm

Sama tekst ka vene keeles ajalehes Severnoje Poberezje

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga