Seagrippi jäävad ka koerad ja kassid

Seagripi H1N1 A paanika tekitajate sekka on lisandunud ka spämmi postitavad robotid. Leidsin, et gripi vastu pakutud tamiflu, mis pidi juba linnugripi vastu aitama, reklaamitakse juba koertele ja kassidele.

seagrippi H1N1 vastu koera ja kassi ravim on tamiflu

Mulle tundub, et tegelikult ongi Tamiflu koerte ravim. Selles mõttes, et tema tarbimiseks on ajumaht imetajal kindlasti alla 80 grammi. Siis ta usub, et karja kombel peavad kõik kartma seda kõigil varasematel aastatel olnud viirusega sarnaste sümptomitega haigust. Muideks, see eelmistel aastatel levinud gripp on isegi kuni 6 korda surmavam kui praegu leviv seagripp. Nimelt seagrippi sureb maailmas ligikaudu 0,1 protsenti nakatunutest aga igal aastal levivasse “tavalisse” grippi lausa 0,6 protsenti. Aastas on see siiani teinud pool miljonit ehk 500 000 inimest.

Sellest eelnevast tulenevalt võtaks suurema aju mahuga imetaja, näiteks 1,5 kg omanik Homo Sapience, seda seagripi kajastamist kui hirmu õhutamist, paanika tekitamist ja katset haigusega hirmutamisest ravimi firmale kasumit tekitada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga