Samasooliste suhte seadustamine ja usu fanatid

Homme peaks televisioonis siis nägema täna Tartus aset leidnud kristlaste marssi kristlikule ühiskonnale omaste peremudelite eest. Ma tuletaks meelde pedofiilidest preestreid ja Lastekaitse Liidus olnud Kaur Hansonit, kes osutus pedofiiliks. See on justkui hunt lamba nahas!

Esmalt rõhutan, et minu arvates on tegemist järjekordse provokatsiooni teemaga meedias, et matta inimeste tähelepanu majanduskriisi olemuselt. Las ma meenutan varasemate nädalate provokatiivseid teemasid: pensioniea tõstmine 65 aastani, pensioni maksmise sidumine laste arvuga, perearstide panemine alkohoolikuid tuvastama ning neile ravikindlustuse 100 % omafinantseering, seagripi paanika (1 tüsistuste tõttu tekkinud surm aga samal ajal peksti Stenbocki maja all kurikaga 1 naine surnuks ja 1 on haiglas – seega tänaval kurikaga surma saada on tõenäolisem kui gripi tõttu haigestuda. Pealegi sureb igal aastal 500 000 inimest maailmas gripi tüsistuste tõttu ja see praegune on umbes 4 korda väiksem tapja) ja eilsest päevast ETV foorumist mõte, et kohalikud ja Riigikogu valimised võiksid toimuda ühel päeval.

Teiseks perekonna mõiste tähenduse laiendamine “naine ja mees” kooselu pealt “naine ja naine” või “mees ja mees” peale meie praegune ühiskond ei saa kuidagi mõjutatud. Kas see paneks veelgi halvemini elama 100 tuhat töötut? Või suurendaks veelgi vaesuses elavate laste arvu, keda pidi hinnanguliselt olema 80 % kõigist lastest? Meil sünnib juba praegugi umbes 60 protsenti lastest ilma abieluta. Kirsti Timmer tõi raadios näite oma lapse lasteaia rühma kohta, kus jäi ära isadepäeva tähistamine, sest ainult 2 (kahel!) lapsel oleks olnud ISA. Ega neid teisi ka püha vaim ei sigitanud aga mingil põhjusel on nad jäänud laste kasvatamisest kõrvale.
Kõige suuremad vihkajad ja silmakirjatsejad ongi judeo-kristliku rabi sonimiste fännid või siis lihtsalt patoloogilised provokaatorid-rahvuslased.

Näiteks eesti parteilaste hulgas on just Isamaa ja Res Publica liitu otsustanud astuda pornostaar Bellanova ja amatöör-staar Margot Truuver. Samuti oli Res Publicas pereväärtuste propageerimist reklaamimas kuni 15 aastaks trellide taha minev pedofiil Kaur Hanson. Lisame siia juurde preestrite toime pandud pedofiilia juhtumid ja saame aru, et judeo-kristlik moraal on juba iseenesest läbinist võlts. Ma meenutaksin ühte Vabariigi kodanike saadet, mis oli Afganistaani okupeerimise teemadel ja kus Kaitseministeeriumi asekantsler Margus Kolga pidi õigustama Eesti sõdurite sinna riiki saatmist ja ta kasutas väidet, et inimõigusi on vaja ka seal tagada. Selle peale vastas talle aga Kabulis elanud naine, et afgaanid armastavad oma lapsi ja nende ühiskonnas ei oleks laste pilastamine üldse mõeldavgi. Lisaks on neil väga aktiivne kodanikuühiskond ehk siis kõik otsused arutatakse alates küla tasemest kuni hõimu üldkoguni välja läbi ja alles siis tehakse otsus. Pigem on meil väärastunud demokraatia, sest otsuseid teevad 101 parteide käepikendust ja mitte isegi 223 omavalitsuse juhid (märgatav osa neist on parteilised).

Kolmandaks tuleks meenutada, et kiriku poolt käivitatud inimeste tapmise kampaaniates ehk ususõdades on surnud ilmselt rohkem inimesi kui kõigis muudes pandeemiates ja katastroofides kokku. Ristiusu levitamise nimel hävitati 20 miljoni elanikuga inkade impeerium ja kõik teised Lõuna- ja Põhja-Ameerika rahvad ja riigid. Samuti olid kõik möödunud aastatuhande suuremad sõjad kristlaste vahel või nende algatatud. Möödunud sajandist näiteks ainult kristlaste vahel I ja II maailmasõda oma kümnete miljonite surnutega, seejärel kristlaste algatatud Vietnami, Korea, Iraagi, Afganistaani ja veelkord Iraagi sõjad. Ilmselt oli veel teisigi (Kosovo, Liibanon) vaid erineva usu tõttu tekkinud konflikte.

Lõpetuseks kutsun ülesse mitte reageerima kristlaste kampaaniatele või blogis tehtavatele provokatiivsetele postitustele (näiteks http://ninataga.wordpress.com, http://eluonselline.wordpress.com või http://usk-lootus-armastus.blogspot.com). Interneti halb omadus on selles, et märgatakse mitte asjalikumaid mõtteid vaid kõvemini karjujaid (ühiskonna hella koha torkijaid).

2 thoughts on “Samasooliste suhte seadustamine ja usu fanatid

 • 27. november 2009 at 01:04
  Permalink

  Ehh sind Selle viimasega tegid ju just ninale teene. juba uudishimust ronivad inimesed sinna. Inimene on oma foobijate ori, seal pole midagi teha.
  Aga su mõtlemine mulle meeldib, Seda muidugi juhul kui sa parasjagu poliitikast ei kirjuta.
  😉
  Nuh jah aga seesinane debatt usufanaatikute ja tolerantide vahel om kah omamoodi poliitika.
  Hakka või Sind tihedamini lugemas käima.

  Reply
 • 27. november 2009 at 14:20
  Permalink

  Kas Sa tõesti tõsimeeli üritad väita, et hull edgarijünger ehk edgarusu sektant nagu Sina on asjalik inimene. Tule taevas appi!
  – – –
  Virgo vastus rüvedale hingele:
  “Ja ärge mõistke kohut, siis ei mõisteta ka teie üle kohut. Ärge mõistke hukka, siis ei mõisteta ka teid hukka. Andke andeks, siis antakse ka teile andeks.” Luuka 6:37

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga