Teatan Eesti Omanike Keskliidu poolt 500 000 krooni kantimisest

Järgnevalt siis teavitan kõiki valijaid, et regionaalminister Siim-Valmar Kiisler (Isamaa ja Res Publica liit) haldusalas tegutsev KÜSK on eraldanud asjatult 500 000 krooni IRL-i suuvoodritele Eesti Omanike Keskliit MTÜ-s. Selle raha eest pidi tulema portaal petitsioon.ee aga praeguseks on seal vaid valge leht.

Ilmselt läks Taavi Madiberk KOV valimiste ajal IRL-ile propagandat tellides eelarve piiridest üle ja see interneti projekt jäi tegemata. Kui lugeda 500 000 krooni taotluse projekti, siis pidi asi olema toimimas juba augustis-septembris.

projekt petitsioon.ee ei toimi eesti omanike keskliit
projekt petitsioon.ee ei toimi eesti omanike keskliit

Täna on meil veel detsember aga portaal pidi toimima juba oktoobris. Heaküll, vaesekesed jagasid oktoobris IRL-i buklette tekstidega Tallinnas maamaksu kaotamise kohta ja ei jõudnud interneti projektiga tegeleda aga ometigi novembriks oleks selle ikkagi valmis võinud teha.

Kahju muidugi, sest selle lansseerimine augustis-septembris oleks ilmselt võimaldanud teha kampaaniad a la korjame allkirju Keskerakonna vastu. Äkki oleks isegi mõned sajad hääled valimistel juurde saadud.

Virgo Kruve

Siia kirjutan oma mõtteid ja tähelepanekuid Eesti elust. Mõnikord lisan ka teemakohaseid pilte, mis on minu tehtud kui pole nimetatud teist autorit/allikat.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga