Tundub, et neiu R. on jälle Inglismaale sõitnud

Kuulasin just Vikerraadio uudiseid ja sealset teadet, et Londonis sadas öö jooksul maha 20 cm lund. Muidugi on kogu Kesk-Euroopa lume ja külma haardes ja Poolas ka üle saja surnuks külmunud kodutu aga Suurbritannia jaoks on see ikkagi erakordne ilmastiku olukord.

Varasemast meenub mulle, et neiu R. oli Inglismaal ka 2005. juulis kui oli see lennujaamades vedeliku pudelite ära korjamise kampaania seoses ühe ebaõnnestunud lennuki õhkimise kavaga. Pärast seda sattus ta uue aasta järel Kiievisse ja seal läks ka oranži revolutsiooni järgseks tähtpäeva meeleavalduseks ja politseiga kähmluseks. Samuti oli ta minu mälu järgi Inglismaal talvisel ajal (samuti aastavahetuse paiku) ja ka siis tabas seda riiki lumeuputus. Ma kuulsin, et ta on ka nüüd välismaal aga kus täpselt, ei oska arvata. Lihtsalt varasemate sündmuste tõttu oletan, et äkki siis Albioni saarel.

Ma muidugi ei omista talle nende sündmuste esile kutsumise võimet aga igal juhul uurin edaspidi enne reisima minemist ka tema plaane, et mitte ühel ajal samasse riiki sattuda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga