Kõige haledam on enese tsenseerimine Raul Kalevi kombel.

Raul Kalev on üsna meeldejääv suhtekorraldaja. Kohtasin teda aastaid tagasi aga see pole oluline. Hoopis see, et möödunud aastal avastas ta enda jaoks samuti blogimise. Ilmselt tegi seda hästi, sest Inno Tähismaa kiitis paaril korral seda. Eile aga muutus kõik kui Raul Kalev julges hästi arvata Ingrid Tähismaa kohta. Kahjuks ei ole selle terviklikku teksti enam saadaval, sest ilmselt Inno reageeringu peale kustutas ta selle oma blogist ära. Kuid aimu saame siiski blog.tr.ee esilehel olnud teksti kaudu:

Raul Kalev arvas Ingrid Tähismaa kohta ja kustutas selle hiljem. pilt blog.tr.ee esilehel olnud infost 5. jaanuar 2010.
Raul Kalev arvas Ingrid Tähismaa kohta ilmselt hästi ja kustutas selle hiljem, sest Inno Tähismaa oli asunud vasturünnakule. Pilt blog.tr.ee esilehel olnud infost 5. jaanuar 2010.

Siiski, google jäädvustab kõik internetis toimuva ja selle vahemälus on ka Raul Kalevi leht veel loetavana olemas.

raul kalev arvamus innost irjast ja ingridist mille ta kustutas
raul kalev arvamus innost irjast ja ingridist mille ta kustutas

Pärast sellega tutvumist ei saa ma küll aru, miks oli see vaja ära kustutada, sest see kõik on ju õige ja loogiliselt ära põhjendatud. Kõrvalseisjana on ta vaba isiklikest tunnetest ja võib olukorrale adekvaatselt reageerida.

See Inno tundub mulle viimasel aja blogimist isegi liiga tõsiselt võtvat. Kasvõi see Evelyn Sepale ühistranspordi kasutamise ette heitmine. Mina kasutaksin ka võimalusel taksot ühest kohast teise sõiduks. Pealegi on see üks kindlaid valijaga kohtumise võimalusi parlamendi liikmele ja tegelikult  ka võimalus ühiskonnas toimuvast kuulda, sest taksojuhtide kliente on läbi ühiskonna. Nad on enamasti linnas ja laiemalt riigis toimuvaga paremini kursis kui nii mõnigi ajakirjanik. Kuid see on juba mõne järgneva postituse teema.

Igatahes peaks kokkuvõtteks mainima, et Tähismaadel on halb tava esialgu kiita aga pärast teevad sinust vaata et suurima vaenlase. Seejuures luuletab Irja nii lennukalt, et isegi juures olnuna pole võimalik aru saada kõige lihtsamate asjade segi pööramisest. Ta muidugi tahab olla kultuuri inimene aga isegi mina teadsin, et Green Christmas oli muusika üritus, millest temal oli õnnestunud ligi kümnendi jooksul teadmatuses elada.

Lõpetuseks peaks viitama Inno kirjutisele, et see praegune blogi on kogu tema tähelepanu saanud objekt, mida ta isegi nimetab nende ühiseks lapseks Irjaga. See sarnaneb juba omamoodi elu mõttega ning sellest on kahju.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga