Pedofiili arvutis vormistati Juhan Parts´i ebaõnnestunud valitsuse leping

Ma tegelen järgmisteks Riigikogu valimisteks juba materjalide süstematiseerimisega ja leidsin vanu faile läbi vaadates, et 2003. ametisse asunud Juhan Partsi valitsusliidu leping vormistati ilmselt pedofiilias süüdi mõistetud IRL-i strateegi Kaur Hansoni arvutis.

Alust taoliseks järelduseks annab faili viimasena salvestajaks märgitud Siil ja Karu. Need kaks nime aga olid siis vastavalt Sirli Leena Tarve ja Kaur Hansoni lembenimed.

Juhan Partsi valitsusliidu lepingu viimase versiooni salvestajaks on Siil ja Karu nimele kuuluv arvuti
Juhan Partsi valitsusliidu lepingu viimase versiooni salvestajaks on Siil ja Karu nimele kuuluv arvuti

2003. pidas Res Publica läbirääkimisi Reformierakonna ja Rahvaliiduga. Sellest anti meedias teada ka www.valitsusliit.info aadressil. Seal asuski kõnealune fail aadressil www.valitsusliit.info/valitsusleping.doc ja samuti ka adobe acrobat .pdf formaadis www.valitsusliit.info/valitsusleping.pdf

Samuti on failidest säilinud koopia archive.org lehel ja pika aadressina:

http://web.archive.org/web/20030404095228/http://www.valitsusliit.info/valitsusleping.doc

Kui ma aastaid tagasi suunasin isamaa lehe Lily baarile, siis pidasin seda lihtsalt heaks naljaks. Tookord ma ei teadnud, et Isamaa ja Res Publica liit on pornostaar Bellanova partei aga ma poleks elusees arvanud, et Res Publica juhtivaid poliitikuid nõustanud Kaur Hanson ja erakonna tegevsekretäri kohuseid täitnud Sirli Leena Tarve kogu intiimelu koosneb pepuseksi peale mõtlemisest. Sest mõelge ise, kuidas Kaur Hanson siis oma kasupojaga seksis? Õige, ainult pepuseksis. Seega osutus isamaaliit.com lehe suunamine teiste inimeste tehtud sisuga www.pepuseks.com peale sama tabavaks kui härjale punase rätiku näitamine.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga