Tom Valsberg kakas tantristliku seksi spam kirju firmade postkasti

Received: from wimaxlan (gprs-inet-65-24.elisa.ee [194.150.65.24])

Päikest ja vabandan kui see kiri jõudis kellegini, kellele seksuaalsuse arendadamine huvi ei paku.

Tom Valsberg wrote:

Tantristliku seksuaalsuse kursused …

… on mõeldud inimestele igas vanuses, kes aksepteerivad seksuaalsust osana oma elust ja soovivad elada harmoonilises ning täisväärtuslikus suhtes oma partneri või vastassugupoolega üldiselt. Kui sa elad tsölibaadis või arvad, et tead seksuaalsusest juba kõike, siis kustuta see kiri kohe ära.

Tantra kursused toimuvad Tallinnas juba viiendat korda ja suure huvi tõttu nüüd ka Tartus ja Pärnus. Eesti kursustel on osalenud ligi kakssada inimest ja seni ei ole veel kedagi, kes ei oleks kursustega rahule jäänud.

* Loe kommentaare siit: http://www.moskiito.net/tantra/osalejate-vastukaja/
* по русски: http://www.moskiito.net/tantra/ru/

Tegu ei ole sekspooside õpetamise kursustega, kus osalejad peavad ennast paljaks võtma, vaid praktilis-teadusliku lähenemisega seksuaalsusele, mille eesmärk on õpetada meeste ja naiste seksuaalkäitumise eripärasid, et neid igapäevaelus kasutada. Kursustel viiakse läbi meditatsioone, joogaharjutusi ja jagatakse senini saladuses hoitud infot idamaistest kultuuridest. Kas sa näiteks teadsid, et naistel on võimalik kogeda seitset erinevat tüüpi orgasmi või milliseid harjutusi peaks mees tegema, et viie minuti asemel vastu pidada viis tundi? Tantra kursuseid ja tasuta sissejuhatavaid loenguid tuleb juba neljandat korda Tallinnasse andma üle maailma tunnustatud Agama joogakooli õpetaja Moses Maimon Inglismaalt.

* Kursused ja loengud toimuvad ajavahemikul 5 juuli – 5 september.
* Vaata kursuste ja loengute ajakava siit: www.moskiito.net/tantra ja broneeri, sest osalejaid on alati olnud enam kui vabu kohti.
* Gruppidele alates 5 inimesest allahindlused ja võimalus tasuda arvega.

Päikest ja vabandan kui see kiri jõudis kellegini, kellele seksuaalsuse arendadamine huvi ei paku.

Tom Valsberg,
Agama jooga Eesti esindaja
[email protected]
www.moskiito.net/tantra

Kiri on saadetud avalikest allikatest koostatud turundusandmebaasis juriidilise isiku x OÜ üldaadressiks mägitud postkasti. Vabandame, kui selline post Teid häirib ning eemaldame aadressi kohe, kui selleks soovi avaldate. Aadressi eemaldamiseks klõpsa palun siin:

Selline kiri tuli siis Rõõmu Sõnumid MTÜ kaudu. Nemad kasutavad alati serverit wimaxlan või mõnda sama algusega nimetust oma saatmise serveri aadressis (wimaxauto, wimaxbeib, jne).

Eesti suurimate tissidega Olga. 18. jaanuar 2009 SLÕ
Eesti suurimate tissidega Olga. 18. jaanuar 2009 SLÕ

Jah, ma tean, et meestele pakutakse “suurendamist” aga naise pilt selle kursuse juures võiks ka hästi mõjuda. Kindlasti Tom Valsberg ei pahanda, et tema kirja siin üldsusele avaldasin. Muideks, täitsa tasuta. Tema eelmine kiri on juba spam kirjade andmebaasi lisatud:

http://www.spami.ee/2010/04/21/spam-tom-valsberg-tantristliku-seksi-kursused/

Ilmselt 1 kirja puhul oleksin selle kustutanud aga saada 3 sõnumit on juba viha tekitav. Muide, see Rõõmu Sõnumid MTÜ on kohtusse kaevanud nende kirjade levitamist takistava filtri omaniku. Seejuures tasus riigilõivu Ariinfo24.ee portaali omanik. Kuid need on juba mõne järgmise postituse teemad.

Lisatud 14. november 2010. Sain teate algse kirja saatjalt ja lisan selle siia (kirjapilt muutmata).

Kui mulle see firma pakkus oma reklaamteenuseid ja saata infi firmade listi, mis olevat täiesti legaalne, ei osanud ma arvata, et selline asi tuleb. Kuna reklaam töötas, siis kasutasin seda paar koda. Kuna ma otseselt enam selle joogakoolis ei tööta ja luban sulle, et enam selliseid kirju ei listidesse ei saada (nüüd kui karistust tean) /…/ Tahan lihtsalt öelda, et sain aru oma nõmedusest, enam ei tee ja õudsalt tore oleks kui inimesed kes nt. otsivad minu muusikat või artikleid ei peaks leidma esimesena googlist kakajuttu.
Tom Valsberg

Seekordses kirjas avaldati soovi ka käesoleva postituse kustutamiseks. Ma arvan, et spam on selline teema, mida ei saa ajaloo prügikasti visata. Olgu see hoiatuseks kõigile teistele, kes tellivad valimatult e-mailide saatmist teadmata allikatest korjatud aadressidele, et sellega tõmbate endale kaela rohkem muresid (pahaseid saajaid) kui leiate võimalikke kliente.

Minu jaoks oli see märk õppimisest ja arvan, et lugejad mõistavad seda ega suhtu nii must-valgelt. Siiski, internetist info kustutamine ei lähe kokku minu väärtustega – info tahab olla vaba. Google ei pea olema klants, vaid kajastama tegelikku olukorda.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga