Joomaorav ja joomajänes ehk õllepudel topiti orava sisse. Ai-ai!

Pruulija – kääritab linnased (maltoosa) õlleks.

Villija – täidab pudelid joodava vedelikuga nt õllega.

Taksidermist – teeb loomadest topiseid nende naha seest täis toppides, näiteks õllepudelitaga.

Kui need kolm ametit ühendada, siis võib tulemus olla üllatav. Näiteks selline ekslusiivne 12 pudeline partii õlut, mis on pakendatud oravate ja jäneste nahkade sisse.

http://news.sky.com/sky-news/content/StaticFile/jpg/2010/Jul/Week4/15669867.jpg
http://news.sky.com/sky-news/content/StaticFile/jpg/2010/Jul/Week4/15669867.jpg

Arvatavalt maailma kangeimat 55 % alkoholi sisaldusega õlut pruuliv Šoti firma BrewDog saigi taolise trikiga hakkama. 12 pudelit olid kärbi, orava ja jänese nahkade sees ja eelmisel neljapäeval müüdi need mõne tunniga maha. Hind oli krõbe: 500 £ pudel ehk umbes 9400 krooni (tänase 18,77 kursiga).

Asjast saab pikemalt lugeda kui klikkida pildil antud lingil. Siin eraldi välja toomiseks on see liiga pikk ja kole.

Panin selle loo rubriiki Reformierakond salaliikmed. Pühendusega baaris VS laamendanud Toomas Tein´ile ja Peep Aru´(lageda)le, kellest viimane on Riigikogus tagasi, kuigi vahetult pärast joomatuuri pidid sealt lahkuma. Mis veel “hea”, siis nüüd on ka mõlema mehe appi karjutud (Robert) Antropov Toompeal.

Ma ei oska vastata küsimusele, et kas erineva suurusega loomade jaoks olid tehtud ka erinevad pudelid või oli jänese sees näiteks rohkem saepuru (ilma vihjeta kultuuriministrile), sest artiklis ma seda ei märganud ja tegelikult on ka ükskõik, sest õlut ma ei joo. Vaevalt, et mõni joojatest sellest ka nüüd loobub.

One thought on “Joomaorav ja joomajänes ehk õllepudel topiti orava sisse. Ai-ai!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga