Sõjaväe suhtekorraldus ja Jaak Aaviksoo 5 sekundit telekuulsust

IRL-i ajupesu maksumaksja raha eest. Eilne ETV näitas kaitseväe peastaabi lipu saamist. Kogu klipp oli pikk 57 sekundit, sellest 23 sekundit näitas lipu üleandmist kus vahendajaks oli Jaak Aaviksoo. Lipp oli IRL-i ministri käes täpselt 4,52 sekundit ehk 113 kaadrit. Selle sisse on arvestatud aeg kui Aaviksoo sai lipu, kuni sellest käte lahti laskmiseni.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=npa8PlG_Kwo]

29. oktoober 2010 ETV uudislõik peastaabile lipu andmisest, kus Jaak Aaviksoo kätte ulatati lipp umbes 5 sekundi pikkuseks ajaks ning siis ta andis selle edasi. Kokku vältas lipu üle andmine 23 sekundit ja maksumaksja rahade eest kajastati sündmust 57 sekundit. Sama lõiku korrati veel vähemalt teisel korral kell 21.00 alanud “Aktuaalses kaameras”.

Tubli töö, ERR, saate kindlasti valitsuse käest preemiat.

Varem olen kirjutanud sõdur-rambodest, kes läksid villise laadse džiibiga merelt dessanti korraldama või siis sellest, et pärast pesitsushooaja algust jõudsid sõdurid pesakastidega metsa. Muidugi tuleb endast luua rõõmsamat muljet kui tegelikult oled okupant, kes tallas võõrast rahvast Iraagis ja siiani Afganistanis.

Soovitused Riina Vändrele ja teistele IRL-i ministrite suhtekorraldajatele:

1) tehke kindlaks, kas kõik Eesti kaitseväe üksused on oma lipu saanud. Konsulteerige Marko Pomerantsiga (IRL), sest äkki saate teha ühise ürituse politsei ja piirivalvega. Näiteks piirivalve koertele oma lipu annetamine või koertele euro-kuutide ehitamine.

Näide. Ken-Marti Vaher kommenteeris kolmapäeval 27. oktoobril ühte koera julma kohtlemise juhtumit lausa AK uudistes. Tegemist oli Riigikogu liikmega ja osaga tema tagasi valimise kampaaniast.

Ken-Marti Vaher loomakaitsja 27. oktoober 2010 ETV uudistes. Tema valimiskampaania osa. Kaader ETV
Ken-Marti Vaher loomakaitsja 27. oktoober 2010 ETV uudistes. Tema valimiskampaania osa. Kaader ETV

2) Korraldage kaitseministri kohtumine ajateenijatega. See on hea patriootlik teleüritus

3) Autasustage Saaremaa ja Hiiumaa naisi, kes koovad oma saarelt läinud kutsealustele sooje sokke ja kindaid. Laske minister nende naiste taustale, nendega rääkima ja õlale patsutama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga