Viking Lotto aastaloos on eetris 2 päeva hiljem

Kampaania loosimine toimub 28.12.2010 ETV stuudios. Loosimine toimub Kampaanias osalejate andmeid kandvate piletite, võidutähikute ja andmestike (mängusedelid) hulgast juhuslikkuse alusel sedeli väljavõtmisega. Esiteks teatab Loosimise läbiviija (saatejuht) võidu, mida välja loositakse ning seejärel selgitatakse juhuslikkuse põhimõttel välja üks mängusedel, mis loetakse võidusedeliks. Loosimine salvestatakse ning loosimise saade on eetris 30. detsembril 2010 kl 21.30 ETV-s.

https://www.eestiloto.ee/viking2010/reeglid.html

Kahjuks on sealt aadressilt praeguseks reeglid ära kustutatud. Ma arvan, et ajaloolise õiguse aspektist oleksid need pidanud olema kättesaadavad kuni loosimise toimumiseni. Minul on koopia ja kui keegi tunneb selle järgi vajadust, siis loomulikult saab ka tervikteksti.

Hoian siis teisipäeval 28. detsembril oma telefonid laetuna ja valmis võidust teavita telefonikõne vastuvõtuks.

Aastaloosi pileti sisestamise leht. Autori tehtud ekraanipilt
Aastaloosi pileti sisestamise leht. Autori tehtud ekraanipilt

Võitude kohta ütlesid reeglid järgmist:

Kõikide võitjatega võtab Eesti Loto ühendust hiljemalt 10 päeva jooksul peale loosimise toimumist. Võitjate kohta saab informatsiooni alates 31.12.2010 Eesti Loto telefonil 6 502 030 ja koduleheküljelt www.eestiloto.ee. Mängijad võtavad endale vastutuse Kampaanias osalemisel esitatavate andmete õigsuse ja korrektsuse eest. Mängija poolt valede või ebakorrektsete andmete esitamisest tekkivate võimalike kahjude eest Korraldaja ei vastuta, samuti ei taga Korraldaja valeandmeid esitanud mängijale võidust teavitamist ega temale võidu üleandmist.

Kampaania võidud vormistatakse AS Eesti Loto peakontoris, Pärnu mnt. 106, 19089 Tallinn.

Võitude vormistamise lõpptähtaeg on 31.01.2011

Võitude väljamaksmise lõpptähtaeg on 15.02.2011

One thought on “Viking Lotto aastaloos on eetris 2 päeva hiljem

 • 3. jaanuar 2011 at 08:24
  Permalink

  Ei tea kas telefoni oli kohustuslik ka vastu võtta..et kui parasjagu võitja vastata ei saanud, kas siis läks võit järgmisele..
  Ja teine asi, mis mulle isiklikult segaseks jäi, oli see et seal loosimise nö kastis tundusid kõik olevat stuudiosse saadetud piletid, kuidas siis internetis registreerijad osaleda said…vaevalt et keegi käsitsi kirjutas nende inimeste nimed nii paljude piletite peale kui nad internetis registreerinud olid.
  Reeglid oleksid võinud jah olla pikemalt kättesaadavad.

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga