Postkastis on tunda .ee domeeni registripidaja meeleheidet

Olen 17 päeva jooksul saanud Eesti Interneti sihtasutuselt 3 kirja, milles nad teatavad .ee domeenide uue reeglistiku järgse registreerimise vajadusest.

Ma loen sellest välja meeleheidet, sest tähtaeg (4. jaanuar) reformiks läheneb aga umbes 2/3 registreeritud domeenidest on ümber registreerimata. Kui võib väljenduda, siis rahaveski ei hakanud tööle. Novembri keskel ületas uute ja seniste domeenide registreerimine 20 000 piiri ja pärast seda ei ole statistikat avaldatud. Küsisin ühe reformika käest, kes Marek-Andres Kautsiga ikka suhtleb, et palju praeguseks siis ka number olla võiks aga ka tema ei teadnud. Minu kirja novembri keskel EIS lihtsalt ignoreeris.

Lõpetuseks ütlen ühe tsitaadi, mille autorit ma kahjuks ei mäleta ja mille ligikaudne sõnastus oli selline: ärge kunagi takistage oma vaenlast vigade tegemisel.

Seega laskem IRL-i noorliikmetel Eesti Interneti sihtasutuses edasi toimetada, sest umbes 2 kuu pärast on juba eelvalimised ning 4. veebruaril muutuvad kättesaamatuks ümber registreerimata jäetud domeenide kodulehed ja e-mailid enam ei liigu. See tähendab, et selleks kuupäevaks tuleks vähemalt kontaktide kasutatud domeenid ära uuendada. Minul on selliseid umbes 1, mis peab olema toimiv ümber registreerimiseks ka perioodil 5. veebruar kuni 4. aprill ehk teisel armuajal.

One thought on “Postkastis on tunda .ee domeeni registripidaja meeleheidet

  • 29. detsember 2010 at 16:00
    Permalink

    Thanx Virgo! Loen ikka aeg-ajalt su postitusi ja leidsin nüüd ka selle viimase täitsa asjaliku : )

    Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga