Paberist ajaleht ristatakse interneti ajalehega


Loe värsket Õhtulehte arvutis, 22. juunini tasuta. Vaatasin ja sain teada, et tegemist on paberlehe kujundusega pildi failidega, mida näidatakse java-scripti abil. Oli võimalik lehekülgede kaupa edasi kerida aga lugemiseks pidi lehte suurendama 2x ehk 200%. Samuti oli tekst pildina ehk seda ei saanud märgistada ja loomulikult olid sees ka paberlehe reklaamid.

Aadressil ajaleht.ohtuleht.ee on võimalik paberlehe elektroonilist koopiat lugeda (tasuta 22. juunini).
Aadressil ajaleht.ohtuleht.ee on võimalik paberlehe elektroonilist koopiat lugeda (tasuta 22. juunini).

Ma ei vaadanud, sest kasutan interneti reklaamide blokeerimise tarkvara (eestiekspress.com lehelt Ad-Block filtrid) aga loodan, et selle peale enam bännereid ei kuvatud.

Mina ei kujuta enam tagasi pöördumist terve külje suuruste ajalehtede lugemise juurde, kus huvipakkuva artikli lugemiseks pead siis selle asukohta suurendama ja vajaduse hiirega üles-alla ning vasakule-paremale lohistama.

See tundub tagasiminekuna, eriti pärast artiklite kaupa avaldama hakkamist. Nüüd pean võtma taaskord kogu lehe ja selle siis läbi sirvima aga varem harjutati lugejat pealkirjade loetelust vaid huvipakkuval klikkimisega. Igatahes huvitavad ajad on Eesti ajalehtede seas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga