Ilveskond läks paanikasse

Toomas Hendrik Ilvese töölepingu pikendamiseks kartelli loonud parteilased läksid paanitsemiselt üle vasturünnakule. Viimane näide oli Ilvese kõne, kus ta ründas talle konkurendi Indrek Tarandi toonud Keskerakonna esimeest. Võimalik, et presidendil on infot, mis tõestas kapogate süüdistusi aga neid ei ole avalikustatud. Miks?

Siit mõne kilomeetri kaugusel kannab pikka vanglakaristust endine kõrge riigiametnik, kes müüs Eesti ja NATO saladusi. Ja koos sellega müüs meie ja meie laste turvalisust ja sõltumatust. Me oleme alles hiljaaegu elanud läbi sisepoliitilise vapustuse, kus oldi valmis ostma teise riigi raha eest endale paremat valimistulemust ja andma end rahastajate kätte pantvangi. Selliste riskide vastu ei aita meie kuulumine mis tahes organisatsioonidesse, ei aita kui tahes tõhus küberkaitse ega NATO lepingu viies artikkel.

http://www.president.ee/et/ametitegevus/koned/6255-vabariigi-
president-voidupuehal-tartus-23-juunil-2011/index.html

Kui riigireetur Herman Simm sai ordeni Andrus Ansipilt, siis selle on Ilves ära unustanud ja toonud täiesti meelevaldse võrdluse välisluure kasutamisest sisepoliitilistes võitlustes. Ma arvan, et Rahvarinde juht on ilmselt üks paremini läbi uuritud poliitikuid Eesti ajaloos, nii ajakirjanike kui ametkondade poolt. Seda ei saa aga öelda Toomas Hendrik Ilvese kohta, kes on korduvalt väärkasutanud maksumaksja raha.

Ilmselt see ei jää viimaseks rünnakuks, mis kartell korraldab oma positsioonide kaitmiseks ja võib arvata, et nende relvastusse kuulub ka politsei ja prokuratuuri kasutamine.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga