Erma talu raha lasteaedadele!

Eesti ei vaja ETV2 programmi ja sellest vabaneva raha võiks eraldada lasteaedade ülalpidamiseks. Kas just Tallinna omadele aga üleüldiselt. Samuti ei vaja Eesti maksumaksja Erma talu, selle raha võiks ka lasteaedadele anda.

Ärma talu raha lasteaedadele on viimane ühiskondlikult aktuaalne algatus. Pilt ajalehest Kesknädal internetis
Ärma talu raha lasteaedadele on viimane ühiskondlikult aktuaalne algatus. Pilt ajalehest Kesknädal internetis

Minu meelest üks tugevamaid sotsiaalseid algatusi käesoleval aastal.

Siian kõrvale peaks lisama ka “Usume Andrus Veerpalu” liikumise Facebookis, mis muutus usukultuseks ja liikmete klapistatud maailmavaate demonstreerimiseks. Selle järel teha liikumine “usume Andrus Ansipit”, et ta polnud vene sõjaväes seotud KGB-ga, oleks juba lihtlabane imiteerimine.

3 thoughts on “Erma talu raha lasteaedadele!

 • 31. august 2011 at 11:45
  Permalink

  Eesti riigi ülesanne on pidada rahvusringhäälingut. Presidendi ülesanne on riiki esindada ja kui ta kasutab selleks ka oma isiklikku vara, siis tuleb seotud kulud hüvitada.

  Aga kohaliku omavalitsuse ülesanne EI OLE telekanali pidamine.

  Reply
 • 31. august 2011 at 21:24
  Permalink

  Presidendil oli esindusfunktsioonide täitmiseks Paslepa residents, millest loobuti 2008. aastal:
  http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/paslepa-residents-jaab-presidendita.d?id=19067922

  Residents läks aastas sama palju maksma kui praegu kulub Ärma talule:
  http://www.maaleht.ee/news/uudised/eestiuudised/presidendi-talu-ulalpidamiseks-kulub-riigil-aastas-miljon-krooni.d?id=23961687

  Vahe on aga see, et presidendi vahetusel jäi riigi raha eest hooldatud Paslepa riigi kätte ja järgmiste presidentide kasutada, kuid praegu jääb Ärma Ilveste eraomandiks ning Ilvesel ei ole kohustust tagasi maksta tema eraomandile tehtud remonttööde ja kahe aedniku toimetamise eest. Klassikaline korruptsioon.

  Eetikamajakas Ilves läks korruptsioonis lausa nii kaugele, et EASilt Ärma talule saadud kolmemiljonilise turismi edendamise toetuse tagasimaksmise vältimiseks sõlmis THI oma naisega lepingu, millega THI rendib naisele kuuluvat Ärma talu ning seega turismitalu justkui jätkab tööd ettevõttena (ainsaks kliendiks THI), kuigi de facto avalikkusele turvalisuskaalutlustel majutusteenust ei pakuta:
  http://et.wikipedia.org/wiki/Evelin_Ilves#.C3.84rma_turismitalu

  Reply
 • 31. august 2011 at 22:14
  Permalink

  Väga asjakohased viited!
  Presidendi raha on kõigi maksumaksjate raha aga tema talu ülalpidamisele peaks kuluma ikkagi ainult tema ja abikaasa teenitud raha.

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga