Seekord Eurovisoni ei vaata

Eilne õhtu kulus Eesti laulu saate vaatamisele. Viimased aastad olen sellest üsnagi eemal olnud ja viimane suurem emotsioon on Moskvast, kus laul „Rändajad“ saavutas 6. koha. Pärast seda on justkui tühi aeg olnud.

Sellel aastal polnud ka ühtegi meeldivat lugu. Õigem oleks öelda, et Põhja-Tallinn ja „Meil on aega veel“ (teadlikult kirjutatud sellises järjekorras, nagu mulle tundub õigem) vääris toetuseks helistamist. Mulle arusaamatul põhjusel jõudsid tippu hoopis 2 noort naist. Nende laulust pole mul meeldejäävat hetke aga see veel ei tähenda, et laul oleks halb. Kuulates ühte laulu hommikust õhtuni võib see lõpuks ka meeldima hakata. Ilmselt nii lähebki Birgit Õigemeele lauluga, sest see on ju meie esindajaks Rootsis.

Millised seosed tulevad mulle meelde laulja Birgit Õigemeel peale? Neid on kaks. Esiteks on ta laulja, kelle kirjadega auto tegi Tallinnas Mere puisteel avarii. Ma kahjuks ei mäleta, kas ta ise oli ka roolis. Teine info on selline, et tegemist on IRL-i liikmega. Seda juba esimese mälestusega seoses. Koit Toome on ka IRL-is. Teiste esinejate erakondlik taust pole millegi varasemaga seoses ette tulnud ja eraldi ma seda ka ei otsinud. Oleks üsna loogiline, et sügisel kandideerib Birgit ka mõnes omavalitsuses. Tema partei on pingereas neljas ja parlamendis viimane ning selleks ongi vaja värsket liha poliitikasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.