Teejuht rikkurite suhte- ja moemaailma

Rikkuse ihalus on murdnud blogimaailma. Olid blogid Jànus Robert ja Sebija, kes unistasid ideaalse naisega vallatlemisest. Punapea räägib oma kroonikates meelaid lugusid naistest ja kurkidest. Nüüd on tulnud “mees,” kes märkab naisi kantavate kaubamärkide järgi.

markharle.wordpress.com on järjekordne blogi sellest allapoole naba teemade suunitlusega blogidest. Kohati tehakse justkui reportaaže elust, tuues ära detailseid üksikasju.

Liftis, vist üheksandale sõites, suudles ta mind kirglikult ja ei jätnud mu vööalust rahule. Tuppa jõudes suundusime otse suurima toa diivani juurde. Ta istus mu ette ning hakkas mu teksaseid lahti nõõpima. Hetke pärast olin tal juba suus. Mind imedes nööpis lahti ta oma särgi. Ühel hetkel jõudsin mõelda, et kondoom mille pakki ta avab pole ju pärit minu rahakotist? Ta libistas kondoomi mulle peale, tõusis püsti, astus kaks sammu eemale, keeras selja ning avas oma rinnahoidja. Ta libistas koos stringidega maha oma teksad ja sättis end käpuli diivani peale.

30 minutit ja kolm orgasmi hiljem oli asi läbi. Otsin selle minuti jooksul, mil ta vannituppa end puhastama läks, diivani alt oma HOM’i bokserid, tõmbasin jalga teksad ning asusin minekule. Jätsin lauale mingi salvrätiku tahaküljele ka oma Simpeli numbri, vabandasin, et pean sõbra üles otsima ja tulin tulema.

Kas panite tähele, mitut kaubamärki selle lühikese kirjelduse juures nimetati? Võiks veel lisada:

Autost välja astudes vilksavad CK stringid.

Teen samuti paar kiiremat sammu ja me jõuame koos keerleva ukseni. Fracomina teksad. Friis & Company käekott. Vist. Sobib kingadega.

Siinkohal võiksid paljud küsida, et kus see rikkurite suhte- ja moemaailm mängu tuleb? Neid blogisid ühendabki tavalisest luksuslikuma elustiili kirjeldamine, kus asjadest räägitakse nende kaubamärgi nime ja mitte omaduste või kirjelduse järgi. Inimesed on kirjeldatud nende seoste läbi asjadesse. Lisaks tunduvad need olevat ka ennekõike ebakindlatele lugejatele suunatud, et anda ülevaadet blogija intiimelust või soovitusi selle rikkalikumaks kogemiseks (Punapea Kroonikad).

Foto tegin 14. juunil Tõnismäel ja see pole seotud antud postituse teemaga. Kui siis niipalju, et mina jääksin hätta kantavate kaubamärkide määratlemisega, millega markharle.wordpress.com blogi tegeleb lausa naiseliku vaistuga (lugejad kahtlevadki tema geilikus maailmapildis ja peavad teda hoopis naiseks) ning igas kolmandas postituses.

2 thoughts on “Teejuht rikkurite suhte- ja moemaailma

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga