Andrus Ansip eitab seotust tulnukatega

Eile oli Andrus Ansipil sünnipäev. Eks igaüks meist teab, kuidas tema seda just tähistama on harjunud. Igatahes küsiti järgmisel päeval Vabariigi Valitsuse pressikonverentsil reformierakondlase ja peaministri käest, Kas Ansip on UFO! Ma olen juba pikemat aega kahtlustanud, et Ansipit ei seo igapäevase Eesti eluga mitte kui midagi. Ta peab olema teiselt planeedilt! Muidu poleks võimalik uskuda oma eelmisel kevadel antud lubadust viia Eesti 15 aastaga terves Euroopas 5. rikkama riigi hulka. Tookord andis ka Savisaar lubadusi 25 000 kroonise keskmise palga kohta kuid seda on märksa lihtsam saavutada. Tuleb lihtsalt piisavalt rahapajas kroone trükkida kuni inflatsioon on palkadele vajaliku arvu nulle lisanud. Ma ei mäleta kas selles kosmilise inflatsiooniga Zimbabwes või Mosambiigis oli rahatähtedel 9 või 12 nulli. Igatahes käis seal arveldamine mitte saja tunde või miljoni kaupa vaid umbes leiva eest 3 miljardit rahaühikut.

Kuid tulgem nüüd tagasi Ansipi võimaliku ebamaise päritolu juurde. Kummalisel kombel tulin just täna läbi vihmast märja pargitee kõndides mõttele, et valitsuse liikmete ja eriti peaministri teleuudistes näitamine on drastiliselt langenud. Kas mäletate veel neid õnnelikke aegu möödunud aastast, kus iga AK uudistesaade sisaldas lõike pressikonverentsidelt ja kuulsime tema õpetlikke sõnu igaks õhtuks nagu uinumise eelseks õnnistuseks? Minule sarnaneb see olukord Partsi valitsuse languse eelse poolaastaga kus Juhanit ka enam telekas nii palju ei näidatud.

Ühes olen ma aga veendunud. Isegi kui Andrus Ansipile tundub, et tema keha näeb inimese sarnane välja ja tema naine ning lapsed pole midagi ebatavalist märganud, tuleks siiski vastata ka riigi jaoks strateegilisele küsimusele. Ega Andrus Ansip ei tunne ennast jumalana? Täpsemalt siis 22,5 jumalana? See arvuline suurjärk ei pärine Andruse naise väljaütlemistest, ega ka ämma huulilt. See on reformierakondlaste sisemine kood, mida teavad vaid poliitikat jälgivad ja populistlikest hüüdlausetest immuunsed inimesed.

Tänase päeva rosin on aga Andrus Ansipi vastus küsimusele, kas ta on UFO teiselt planeedilt?

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=iJBWaZjQBuM]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga