Evelin Ilvese elu mõte on rulluisutamine?

Proua president Evelin Ilves on leidnud uue elu mõtte. Varem oli selleks saledaks saamine ja paastulaagris käimine. Siis vahepeale jäi veel solaariumis endale rummikoogi sarnase värvi pruunistamine justkui pilves suve pilkamiseks. Viimaseks trendiks on rulluisutajana võistlemine.

Olen varem kirjutanud sellel teemal:

Kui kõhn peab olema presidendi proua? ehk miks peab esipaari tugevam pool ennast vormis hoidma ja Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik ilves viiakse haiglasse tilgutite alla? Väidetavalt alkoholismi tõttu. Selle järel võib Eesti Päevaleht kirjutada 30. augustil 2008

Oma pesas hoiab Ilves Kaameli pilti. Kaamelist peeti tema eluajal väga lugu, sest ta suutis ka tiigis elades mitu nädalat joomata olla. Ilves on kindel, et kunagi saab ka tema sellega hakkama. http://www.epl.ee/artikkel/440096

Või siis SLÕhtuleht, kes kirjeldas noort Toomas Hendrik Ilvest juba 16 aastaselt õlle järele hiilimas.

Pärast seda võib vaid imestada, miks Kroonika ülistab rulluisutaja-Evelini saavutusi: Evelin ilves Eesti meistri tiitliga?
https://www.virgokruve.eu/2008/09/03/evelin-ilves-eesti-meistri-tiitliga/

Selle kõige krooniks jõudis meediasse ka sõnum (vähemalt kuulsin seda raadiost või telest) kuidas Evelin Ilves käis Berliinis sõitmas. Kui tahate teada, kuidas tal läks siis tundub, et uiskudel läheb tal märksa paremini kui koduses elus. Sportlikust tulemusest kirjutab see blogi: http://rulluisutaja.wordpress.com

Proua president Evelin Ilves rulluisutamas Pirita teel 5. mai 2008. Foto Virgo Kruve.
Proua president Evelin Ilves rulluisutamas Pirita teel 5. mai 2008. Foto Virgo Kruve.

Ilmselgelt on harjutamisest kasu olnud. Kas tõesti on eliidi hulka kuuluva naise ainus roll vaid sportlike saavutuste püüdlemine? Kuhu jääb võimalus rahvamast innustada? Siinjuures meenub mulle president Arnold Rüütel ja tema kepikõnd. Vähemalt seda esitleti kui laiemat tervisespordi propageerimist ja mitte kõigest ühe inimese tervise demonstreerimist.

Evelin, sa oled juba piisavalt tõestanud. Kõik näevad, et oled sale ja naiselike vormidega ning võiksid nüüd lõpetada selle tõestamise, et volüümikas taluperenaine on minevikku jäänud. Mina usun ja kindlasti ka teised pildi vaatajad.

2 thoughts on “Evelin Ilvese elu mõte on rulluisutamine?

 • 1. oktoober 2008 at 09:50
  Permalink

  Jah, issand jumal, mõtle kui hirmus.

  Noor naisterahvas tegeleb aktiivselt spordiga ja on leidnud endale tõeliselt mõnusa hobbi, selle asemel, et päevad otsa ilusalongis vedeleda ja küüsi lakkida.

  Koidikul maha lasta see raiskuläinud emane, mis siin muud. Presidendiproua ainuke funktsioon inimese ja naisena on ju vastuvõtul kivinäoga naeratada ja endale kleite õmmelda lasta.

  Minu arvates on väga debiilne arvata, et kui presidendiprovva innukalt rulluisutab, et see ei sea trendi kõigile pisut vanematele kui 20 aastastele naistele.

  Tjah, hea, et Evelin pole kirglik kabetaja või harrastusfotograaf. Nende harrastamiseks peaks ta ju kuskile keldrisse hiilima pimedas salaja, et jumala eest rahvas aru ei saaks, et ta on ka inimene oma huvide ja hobidega.

  Reply
 • 15. august 2009 at 03:15
  Permalink

  Хмм… а можно у вас брать посты с RSS канала? Ссылку на источник обязательно поставлю.

  Vastus: jah, võib. (да можно)

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga