See naine on pommidega!

Sattusin siis ennast usaldusväärseks ajaleheks tituleeriva üllitise kodulehe kaudu ühe klubipeo piltidele. Teksti juurde oli pandud selline pilt. Ma kahtlustan, et igas lennujaamas tahetakse tema rinnad järgi katsuda. Ega seal pomme pole või salakaupa? Need on sedavõrd võltsid, et mõjuvad lausa naeruväärsena. Rind ei tohi olla sedavõrd suur, et ma peale nende midagi ei näegi ega suuda pilku näole tõsta. Lisaks on selline “lataki letti” eksponeerimine kusagil kuklas ka vastikut ärakasutamise tunnet tekitav. Ma ei taha isegi spekuleerida, kuidas sellistega võib naine uinuda või millises asendis.

Mind täitsa huvitab, kuhu jõuab välja Anu Saagimi juhitav “portaal” elu24.ee kui selle peatoimetaja juba ilma aluspesuta ringi silkab ja siis kätega tordis plätserdab. Selle viimase kohta otsige juulikuu alguse postitust.

Ma pean ka üsna labastavaks järgnevat pilti. Fotograafina ma muidugi rõõmustaksin sellise kaadri saamise üle, kuid tõenäoliselt ma seda ei levitaks. Arvatavasti pole ka pildistatu selle üle väga rõõmus.

Moes on vene rahvamood ja punane aluspesu.
Moes on vene rahvamood ja punane aluspesu.

See oli siis väike vahepostitus muidu tõsisemate teemadega blogis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga