Obama võitis, mina sain miljoni kokku

Täna hommikul oli hea ärgata. Pruukis mul vaid telekas mängima panna kui CNNi peal sattusin kohe Obama võidukõne peale. Vaja oleks 270 valijameest kuid praegu on Barack Obamal 338 ja McCainil 160. Vaesed Mart Laar, Marko Mihkelson, Aarne Rannamäe, Martin Helme. Loodetavasti oskate kaotada.

Teine hea sõnum oli miljoni kokku saamine. See võttis üsna pikalt aega. Alustasin 24. septembril 2002 ehk siis 6 aastat tagasi, kuid 2568 päeva hiljem võin öelda, et tehtud. Vaatasin, et 700 000 oli täis saanud 23. juulil 2007, 800 000 täitus ligikaudu aasta tagasi või siis täpsemalt 11. novembril 2007. Käesoleval aasta sai ületatud 900 000 piir  4. märtsil ja nüüd siis 8 kuud hiljem ka see maagiline miljon. Praeguseks olen ma igatahes lugeja tähelepanu saanud ja eeldan, et ta mõtleb kui suur see miljon võiks rahapakkides olla. Kuid ma pole kirjutanud, et räägin rahast. Ei, kaugel sellest. Ma räägin SETI projektis osalemisega saadud punktidest. Tegemist on siis raadioteleskoobiga salvestatud signaalide hulgast selliste otsimisega, mis viitaksid kosmoses veel mõne teise tsivilisatsiooni eksisteerimisele. Isegi kui mina ja miljonid teiseid kasutajad pole seda oma arvutiga suutnud veel leida siis usun, et näen ära ka sellele kinnituse saamise päeva, nagu nägin ära mustanahalise mehe võidu USAs. Mäletan, et 2004 käis USAs presidenti valimas alla poole hääleõiguslikest, kuid eile nägin järjekordi valimisjaoskondade uste taga. Seega, elame muutuste maailmas, mida kahjuks juhib raha.

Järgnev klipp näitab, et raha peale pole mõtet elus lootma jääda. Sellega kõigest manipuleeritakse.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=JJ5LJzwjHBw]

Kui tulla veel selle miljoni juurde tagasi, siis seda on 99.48022 % rohkem kui teistel projektis osalevatel kasutajatel. Kogu maailmas on SETI projektiga ühinenud umbes 897 115 kasutajat ning nende hulgas oleksin tänase seisuga kohal 4 664. Eestis aga [email protected] grupis isegi 9. kohal http://www.setiatwork.com/team/teamstats.cgi?teamid=30269

0808925_seti_boinc_virgo_kruve

//setiathome.berkeley.edu
Pilt kasutaja kontolt http://setiathome.berkeley.edu

Vähemalt niipalju on selles projektis osalemisest kasu, et minu arvutid töötavad alati 100 % koormusega ja mingit elektri raiskamist või kulutamist ei toimu. Tänapäeva arvuti kasutab enamasti 10-15 protsenti oma võimsusest ja ülejäänu läheb lihtsalt sooja õhu tekitamiseks.

Üsna ilusa pildi sai ka seinale riputamiseks.

0808923_seti_boinc_certificate_virgo_kruve_berkeley

2 thoughts on “Obama võitis, mina sain miljoni kokku

  • 5. november 2008 at 11:25
    Permalink

    “Vaesed Mart Laar, Marko Mihkelson, Aarne Rannamäe, Martin Helme.”

    Nad olid anti-oobamalased? Tõenäoliselt. Obama lubas ju USA sõjalised välismissioonid kokku tõmmata ja mehed koju tuua, ega see Eesti natsionalistidele vist eriti ei meeldi.

    Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.