Reformierakond sõitis kraavi – otseses mõttes!

Kindlasti on paljud tajunud, et Andrus Ansipi valitsus on toonud Eesti allakäigu aga nüüd sõitis reformierakonna auto sõna otses mõttes kraavi. Mäletate, see millega käidi joodikuid Peep Aru ja Toomas Teini kainerist ära toomas. Selle küljel oli kiri “13 aastat õigel teel. 1994-2007.” Sama kiri oli veel ka 2009. jaanuaris kuigi praeguseks on erakonna asutamisest möödas 15 aastat.

Kraavis käinud Reformierakonna "õigel teel" auto.
Kraavis käinud Reformierakonna "õigel teel" auto.

Seega loobus reformierakond õigel teel olemisest aastal 2007. kui korraldas Pronksiöö ja nüüd lõpuks käisid ka otses mõttes kraavi. Inimohvreid õnnetusel ei olnud.

Kopeerin siia ka oma 22. oktoobri 2008 postituse, kus oli juttu veel mõlkimata autost.

Eesti Reformierakond seadis poolteist aastat tagasi eesmärgiks viia Eesti viie jõukama riigi hulka Euroopas. Tänaseks päevaks on Andrus Ansipi valitsus suutnud saavutada ühiskonnas ennenägematuid pöördeid: inflatsiooni on kolmekordistatud, majanduskasv on kärbitud pea-aegu olematuks, riigieelarve on kukutatud puudujäägi auku, tööpuudust on hakatud suurendama isegi enne “tööturu paindlikumaks” tegeva töölepinguseaduse kehtestamist, Eesti Postist on saamas vaid Tallinna piirkonnas tegutsev firma, Kaitseministeeriumi suurim peavalu on Tallinnas Harjumäe nõlvale ristisamba püstitamine ja alates oktoobrist on mitmete suurfirmade töötajatele kehtestatud maksu(tulu)vaba reede, nt Liviko, Norma.
Kindlasti mäletavad lugejat 2005. aasta aprillis toimunud intsidenti Tallinna baaris Võitlev Sõna, kus purupurjus reformierakondlased Toomas Tein ja Peep Aru kaklesid ning hakkasid vastu isegi politseinikele, solvasid neid “värdjateks” ja ähvardasid neid Robert Antropoviga. 12. aprilli hommikul pärast politsei arestikambrist vabastamist saabus neile järele just seesama tumesinine auto, mille küljel võis tookord lugeda “Reformierakond 11 aastat õigel teel.” Ilmselt käesoleval aastal peaministri partei enam nii ei arva, et ta oleks õigel teel, sest oktoobrikuu alguseni on seal aastaarvud 1994-2007 ja “13 aastat õigel teel.”

Reformierakonna Tõnismäe peakontori ette pargitud auto oktoobris 2008. Foto Virgo Kruve

Reformierakonna Tõnismäe peakontori ette pargitud auto oktoobris 2008. Foto Virgo Kruve

/korduse lõpp/

Pärast tänast avariid tuleb tõenäoliselt korralikult lömmis auto välja vahetada. Vähemalt saavad nad hakata nüüd uuesti aega arvastama kui palju nad on taas õigel teel olnud.

[polldaddy poll=1256930]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga