Sugu tegevad koerad ja rahamaias tibi

Eile oli ühe ajalehe interneti versioonis uudis väikestest koertest, kes kannava ilusaid riideid nagu inimesedki. Juures oli pilt, kus isane kargas emast.

Alumine uudis oli ühest USA neiust, kes pani oma neitsinaha oksjonile. Inimliigi emased on palju praktilisemad. Milleks lasta tasuta nühkida kui võib selle eest raha küsida. Praeguse seisuga väärtuses 45 miljonit krooni. Pildil oli neiuke avara dekolteega oma trumbid ka letti löönud.

Koerad kargavad tasuta, neiu nõuab nutsu.
Koerad kargavad tasuta, neiu nõuab nutsu. Õhtuleht 21. jaanuar 2009

Nende kahe uudise võrdluses meeldivad mulle koerad rohkem. Nad vähemalt pole nii materialistlikud.

Pealegi kirjutas trend24 (jah, ma satun kord nädalas ka sinna lehele pealkirju jälgima), et meeste sissetuleku suurenemine pidi tõstma nende naiste saadavate orgasmide arvu. Samuti meenub mulle mingi delfi(?) infokild, et erinevate automootorite häälte puhul (sõidu-, veo-, sportauto) täheldati mõju ainult naistele (kuigi võiks eeldada pigem meeste innustumist) ja selles oli jällegi kõige erutavam sportauto hääl, mille omanik ei saa teatavasti vaene olla.

Ühest arhiivist aga leidsin sellise väite:

* USA teadlased on kindlaks määranud neli lõhna, mida nuusutades naised kindla peale põrmu vajuvad. Igaüks neist matkib veidi eri seksihormooni. Niisiis: siduge naisel silmad kinni ja lehvitage tema nina all alljärgnevaid esemeid – ta erutub, teadmata isegi, miks.

1. Tükk vinüüli (või midagi muud, mis uue auto lõhna meenutab).

2. Kummipall.

3. Nahkjakk.

4. Värske rahatäht.

Allikas: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=104416

Tundub, et kõigi juttude kiuste mõistva, hella südame ja targa mehe otsimisest on naised tegelikult ainult sellest huvitatud “kui palju raha mees palgapäeval koju toob.” See oli jutumärkides, sest tsitaat pärines minust rohkem aastaid elanud naise suust. Punkt.

One thought on “Sugu tegevad koerad ja rahamaias tibi

  • 22. jaanuar 2009 at 18:44
    Permalink

    Mnjah. Tõsi ta on et paljud naised on väga materialistlikud. Ja et liigagi paljud tahavad meest kui rahakotti. Aga ma siiski tahaks loota, et on ka naisi, kes väärtustavad tõesti ka meest ennast, mitte tema sissetulekut või sotsiaalset staatust. See viidatud uuring on kindlasti huvitav, aga ma arvan et iga teadusliku uuringu kohta võiks kriitikat teha. Tihti võib ette tulla igasugu segavaid muutujaid.

    Väga huvitav oleks minu kui mehe jaoks lugeda, kuidas võiks seda sissekannet mõni naine kommida.

    Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga