Tarkvara piraadil on meeleheitest võileivahinnad

Sain siis eile sellise kirja, kus pakuti mõnesaja kroonist tarkvara. Sisuliselt siis 1 % või 1,5 % raha eest kui saab originaali. Eesti majanduskriis peab ikka hirmus olema. Eile viitasin küsitlusele, mille järgi on Eestis tööpuudus 20 protsenti. Meeleheide sunnib vist ka arvutiga tegelejaid meeleheitest näljapalga eest töötama.

Näljapalk tähendab sellist minimaalset tasu, millest piisab bioloogiliseks eluspüsimiseks (toiduks) aga enam mitte eluasemeks, transpordiks ja ammugi mitte vabaks ajaks või eneseteostuseks.

Kirjaviis muutmata!
Kirjaviis muutmata!

Ma esialgu ei pane selle Marguse meili aadressi, sest see võib olla võltsitud sooviga kedagi diskrediteerida. Kurb, et Andrus Ansipi valitsuse ajal on infotehnoloogiliste oskuste müümine kuni kümme korda odavam jalgade laiali ajamisest ja madratsiks olemisest. Ütle veel, et naised on raha kohalt rumalad. Ei ole, nemad küsivad ikka alates “jakobsonist” oma teenuste eest. Äkki isegi paar, sest ega ma hindadega eriti kursis ei ole, eriti pärast Ekspressi lugemise lõpetamist, kus see prostide teema oli iganädalaselt kajastatud. Hoopis poisid/mehed on need odava töö tegijad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga