Nutused lood Kalev Spordi või TV4-ga

Panin eile tähele, et eetris ei olnud enam kella kuueseid uudiseid. Need olid niigi kuivanud viimase paari kuuga kolm korda lühemaks aga märtsi lõpus oli veel vähemalt 10 minuti jagu Mari Torga poolt loetud materjale.

Eile oli poole tosina maailmas toimunud sündmuse videopilt (Itaalia maavärin, NATO vastased protestid, Obama visiit jne) aga selgituseks oli vaid ekraanil tekst.

Kalev Sport järglase TV4 uudiste asemel väliskanalite pilt. 6.4.2009
Kalev Sport järglase TV4 uudiste asemel väliskanalite pilt. 6.4.2009

Minul on tõsiselt kahju Kalev Meediaga toimunust, sest nende tehtu sarnanes televisiooniga selle parimas mõttes. Neil oli vähe reklaami, uudised olid asjakohased (uudiste saates ei näidatud autoavariisid, loomaõiguslasi, koerade ja nunnude loomade lugusid ega muud ajaraisku) ja ma nägin nende kanalil ka majanduse rubriiki. Möödunud aasta lõpus kutsusid nad isegi esinejaid pikemateks teemadeks stuudiosse. Aga jah, eks konkurents ole karm ja reklaami andja vaatab ainult reitinguid, mis Rentsli Reporteril on kindlasti paremad, sest nende saadete vaatamine on teleka ees molutamine ja vaatajalt ei nõuta mõtlemisvõime olemasolu. Heiki Valner teeb 5 minutiliseks uudiseks ka mingi koera kadumise üheks päevaks kodust aga keegi ei kajasta majandust, kultuuri (kultuuritust kajastatakse krimi värkides aga see pole “kultuur”) ega tegelikult riigis toimuvat.

„Ütleme nii, et otsingud ei ole senini sujunud rahuldavalt ja järgmised uudised tulevad selle nädala lõpus,” lausus Lepp. Kanali ülevõtmisel ütles ta, et loodab uute investoritega kokkuleppele jõuda märtsi lõpuks. „Pilti me kinni ei pane, aga mis edasi saab, ei oska öelda,” lausus ta.

http://www.epl.ee/artikkel/464598

Teeme ka vastava küsitluse

[polldaddy poll=1521272]

2 thoughts on “Nutused lood Kalev Spordi või TV4-ga

 • 7. aprill 2009 at 12:50
  Permalink

  Tõenäoliselt selle kanali eksisteerimine lõpeb peagi.

  Reply
 • 7. aprill 2009 at 16:10
  Permalink

  Ma ei imestaks, kui herr Lepp on lihtsalt Viasati tankist, kes konkureeriva spordikanali vaikselt ära kustutab ja siis nagu õige mees taas muus vallas tegutsema hakkab.

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga