Postimees.ee sisu läheb paroolide taha ja see on hea

Nägin eile ETV uudiste ribal väikest teadet, et Postimees hakkab kõiki oma artikleid avaldama eraldi parooli taha peidetud lehel. See on hea, sest reformistlik porno tulebki teha raskemini kättesaadavaks. Selle mitte lugemisel ei ole ka halbu tagajärgi.

Ma ei hakka väga täpselt välja otsima aga peatoimetaja Merit Kopli (kas ta enam ongi sellel kohal?) tegi ka käesoleval suvel taolise algatuse, kus osad artiklid pandi ainult poolikult veebi. See eksperiment kestis umbes 1 kuu ja siis oli olukord sama. Ilmselt saadi aru, et selline poolik avaldamine ei ole autorite huvides ja väga palju laskemoonast Reformierakonna konkurentide suunas jääb lihtsalt paukpadruniteks. Nimelt ei saa lugejad kätte kogu viha Keskerakonna ja opositsiooni parteide suhtes.

0808361 091111 postimees.ee artiklid tasulisele lehele
postimees.ee artiklid lähevad taaskord tasulisele lehele. Saame näha kui kaua seekord meditsiiniline eksperiment sissetulekute süstlasse tõmbamiseks kestab ja millal võetakse vastus otsus jälle nurjunuks kuulutada. Foto ETV 11.11.2009

Kokkuvõttes siis pean väga heaks uudiseks, et Postimees paneb oma sisu paroolide taha ja seda pääsevad lugema ainult selle eest maksnud inimesed. See välistab, et edaspidi otsides mõne Keskerakonna isiku tegevuse kohta google või neti vahendusel, jäävad lugejal leidmata sopased artiklid postimees.ee lehelt, sest otsirobotid neid lehti teatavasti ei indekseeri, mis on paroolidega suletud.

Parem allakäik Reformierakonnaga!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga