Raseduse vastane plaaster Reporteri vaatajatele

Tunnistan, et olen nõrk inimene ja ei saa hakkama ilma kiusatuseta rentsli Reporteri saated korduvkirjutataval DVD-l jäädvustada, et hiljem saade kiirkorras läbi kerida ja põnevad killud kõrvale panna. Panin siis tähele, et ilmateadustaja konkursil osaleb raseduse vastase plaastriga beib. Minu jaoks väga erutav vaatepilt. Mitte bikiinid või see keha aga just nimelt plaaster.

18. juuni Reporteri saates on ilmateadustaja konkursil osalejal näha raseduse vastane plaaster. Kaader Reporteri uudistest
18. juuni Reporteri saates on ilmateadustaja konkursil osalejal näha raseduse vastane plaaster. Kaader Reporteri uudistest

Ma ei üritagi tõestada, et tean neist “naiste asjadest” aga niipalju ikka tean, et plaaster naise kehal on kas a) suitsetaja katse vabaneda sõltuvusest ehk plaastrist imendub nikotiini või b) naise katse suruda maha oma viljastumisvõime läbi plaastri, millest eraldub suurem kogus suguhormoone (östrogen?). Ma arvan, et suitsetaja endale plaastrit püksi ei pane ning pigem on tibin selle pannud just sinna kohta, et “ta hoolitseks probleemi eest otse sündmuskohal”, või kuidas täpselt seal tampoonide reklaamis see sõnastus oligi.

Igatahes tahtsin seda öelda, et plaaster on minu jaoks naist veelgi ahvatlevamaks muutev. Sellega on kindel tunne, et ei ole ohtu sattuda Justiitsministeeriumi peetavasse elatisvõlglaste nimekirja. Kui natuke labasemalt öelda, siis karga palju jõuad, ikka jääb see tühikargamiseks ja sellega ei kaasne mingeid varjatud tagajärgi. Aga see oligi seksuaalrevolutsiooni põhiolemus kui naised said kontrolli oma viljakuse üle ning võimaluse rasestumist teaduslikult kontrollida.

Natuke olen ma kahevahel, kas sellist “hei, tule vallatlema” sõnumit peaks just televisiooni vahendusel edastama või veel sellises konservatiivse vaatajaskonnaga kanalis kui seda on Kanal2. Kuid millegagi on vaja ka neil vaatajaid oma igavate tulekahjude, avariide ja loomalugude kõrval telepurgi ees hoida ning küllap see on siis üheks trikiks. Eriti lahe oli see kui Riigikogu istungite lõppemisel võeti Ene Ergma intervjuu ning tema Pärnus puhkamise lause taustaks näidati sealses rannas topless päevitavaid tibisid. Siis mul oli küll tunne, et wtf, kuidas pensionieelik ja paljad rinnad gümnasisti keha küljes võiksid seostuda aga see on juba mõne teise postituse teema.

2 thoughts on “Raseduse vastane plaaster Reporteri vaatajatele

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga