blogid ja internettElisa ohvrite ühinginimesed

Elisa Ohvrite Ühingu asutamine on hea mõte.

Minu kahju Elisa toodete kasutamisest oli umbes 5933 krooni. Selgitan: liitusin 24 kuulise m-interneti lepinguga, probleemideta sain kasutada esimesed 6 kuud. Hiljem oleks katkestamise trahv olnud 3500 krooni. Seega maksin juurde 2433 krooni ja kasutasin järgmised 18 kuud hambad ristis seda teenust.

Kohe kui lepingu tähtaeg oli kukkunud, ka katkestasin lepingu. Kusjuures teenindaja tahtis ka siis lepingu lõpetamisel juttu teha trahvi kehtestamisest aga muidugi kõrgendasin häält ja teatasin, et tähtajaline leping on selleks kuupäevaks läbi saanud. Kirjutasin möödunud septembris oma blogis Elisa mobiilse interneti kohta järgmist:

Hoiatus! Elisa mobiilne internet venib nagu haige koera ila

Ärge arvake, et ma hetkelise tuju ajel panin Elisa mobiilse interneti ühendusele taolise haige koera ilaga võrdluse. Nimelt olin 24 kuud sundkasutaja ja rahul olin sellega umbes esimesed 6-7 kuud. Pärast seda hakkasid toimuma modemi eneslikud restardid, ühenduse põhjuseta puudumised ja meeletult aeglaseks muutumised. Ilmselt on Elisa oma võrgu tõsiselt üle müünud ja kõigile kasutajatele ei jagu lihtsalt võrguressurssi.

Kui saate, siis hoiduge Elisa interneti kasutamisest.

*

Lugesin nüüd Õhtulehest Siret Kotka juhtumit, kus temal oli ebameeldiv kokkupuude hinnapaketi vahetamise ja arveldamisega. Samuti järelmaksuga soetatud telefoniga, mis tõi 1000 kroonise lepingu katkestamise trahvi. Võin kadedusega öelda, et tema pääses isegi kergemalt. Minul oli valida, kas maksta niisama 3500 krooni lepingu lõpetamise trahvi või kasutada sama raha eest 10 kuud mobiilset internetti. Mina valisin interneti kasutamise, sest hambad ristis see siiski toimis kuigi kohati oli kiirus olematu ja päevas tuli 5 kuni 10 korda modemit arvuti küljest lahti ja jälle tagasi ühendada. Minu alternatiiv oleks selle 3500 krooni eest oma närve säästa ja täpselt samasuur summa veel mõnele teisele operaatorfirmale maksta.

Selle artikli autori juurde oli kirjutatud: Tulevase Elisa Ohvrite Ühingu liige. Mina tunnen ennast juba praegu Elisa Ohvrite Ühingu liikmena. Kahjuks ei ole ilmselt võimalik seda nimetust ametlikult registreerida, sest sisaldab kaubamärgina kaitstud sõna Elisa aga kutsun üles kõiki oma halbadest kogemustest rääkima ja selleks tegin ka oma blogis vastava rubriigi – Elisa ohvrite ühing. Las see ühing jääda siis virtuaalseks rubriigiks või sildiks kasutajate blogides. Seega loome virtuaalse Elisa ohvrite ühingu.

Seejuures on Elisa viimasel ajal helistanud minu 2 erineval numbril ja üritanud teha uusi pakkumisi. Ma olen siis kõne kiiresti katkestanud lausega, et ma ei taha Elisa nime oma telefonis kuulda.

Kasutasin kunagi 2007. kevadest Elisa mobiilivõrku ja sellele mul etteheiteid ei ole. Ainus ja peamine lahkumise põhjus oli selles, et mul oli 700 kroonise miinimumtasuga pakett ja mingil ajal siis ei olnud kõnesid enam rohkem kui pool sellest ja teist poolt tühja maksta ei tundunud ka mõistlik. Läksin sealt EMT-sse, sain oma jutud räägitud ja kuuarve tuli ka väiksem.

One thought on “Elisa Ohvrite Ühingu asutamine on hea mõte.

 • Eile sain kirja Elisa kliendihaldurilt kes teatas, et juhatuse otsusega pean maksma Märtsi arve vaid miinimumarves. Tegelikult oli kõnede hulk palju suurem.

  Järeldus – elisa ei ole suuteline arvet koostama märtsi eest.

  pole peale seda saanud mitteühtegi arvet. infot kõnede kohta saan ainult kõnedeeristusest aga kümnete numbrite kohta seda kogu aeg võtta on ikka puhas inimtöö raiskamine. Isegi haldur ütles kui ma tema käest eristust nõudsin, et see võtab aega.

  Arveid nad koostada ei suuda. Aprillist muutsid ühepoolselt ka lepingutingimusi minu kahjuks nii mõnituhat krooni kuus (miinimumarves ei sisaldu enam tasulised teenused).

  k: Mis on saanud nende “ilusaimast levialast!”?
  v: Meie nöörime teilt kõige rohkem raha!

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga