Eesti domeeni vaidluskomisjoni lõiv on 10 800 kuni 25 200 krooni

Eelmisel reedel selgusid Eesti Interneti sihtasutuse juures tegutseva domeenide registreerimise vaidlusi lahendava komisjoni koosseis ja hinnad. Kuni 5 domeeni registreerimise vaidlustamise hind on 10800 krooni 1-liikmelise komisjoni korral ja 25200 krooni 3-liikmelise komisjoni korral.

Komisjoni liikmeteks on Indrek Eelmets, Carri Ginter, Andres Hallmägi, Taivo Kivistik, Risto Käbi, Ants Nõmper, Riina Pärn, Almar Sehver ja Alar Urm.

Need inimesed peavad olema sündinud hõbelusikas suus, sest enamast vaieldakse vaid 1 aadressi kaupa ja hind on sellest sõltumata nagu oleks neid tervelt 5 erinevat.

EIS domeenivaidluste komisjon tasud

EIS domeenivaidluste komisjon tasud

Tabel failist:
www.eestiinternet.ee/upload/files/Domeenivaidluste_Komisjoni_loivud.pdf

Ühtlasi tuleb lisada, et see vaidluste lahendamise vahekohus pidi tööle asuma juba alates augustist. Seda teatati 14. juuli pressiteates: Domeenide kaaperdamise vastu hakkab kaitset pakkuma Eesti Interneti SA juurde loodav domeenivaidluste komisjon

3 kommentaari

  1. Kõik = enamus, seega on Virgo väide õige 🙂 IT-ga on nendest juristidest kõige rohkem kokku puutunud Ants Nõmper. Teised on pigem kaubamärgi ja patendivolinikud, lisaks sekka ka üks asekantsler õigusloome alal.

  2. No mida sellest siis alustavale väikeettevõttele või tavakodanikule tolku on? Lihtsam on ju kaaperdajale 10 000 raha maksta ja asi mutt.
    – – –
    Virgo lisab. Märksa odavam tuleks registreerida .eu domeen selle õnnetus .ee asemel, zone.ee soodushinna järgi saab neid tervelt 121 tükki.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga