OWS liikumisega on kaasnenud 4 surmajuhtumit

Vaenlase käest saad kuulda tõde! Meie meedia ilmselt ei vahendaks Occupy Wall Street liikumise kohta sellist infot, et juba 4 inimese surm on otsesemalt või kaudsemalt sellega seotud. Iraani agentuuri kaudu sattusin mina seda infot lugema ja jagan lahkelt edasi.

Vermont´i telklinnakus suri 35 aastane sõjaväe veteran kuulihaavast, seda usutakse olevat enesetapp.

Oukland´is tulistati ja tapeti teine mees Occupy Oakland telklaagri läheduses puhkenud kakluses/võitluses. Mulle meenub selle peale Pronksiööde käigus ka ühe venelase Dmitri Ganini surnuks pussitamine, mille kordasaatjaid pole tabatud. Ilmselt valitsuse palgal olevad agendid. 19. juunil 2009 lõpetas prokuratuur ka peksmises kahtlustatute süüasja otstarbekuse tõttu. “Viie isiku suhtes lõpetati menetlus oportuniteedi ehk otstarbekuse põhimõttel, mis tähendab seda, et kriminaalmenetluse jätkamine ning isikute kriminaalkorras karistamine pole põhjendatud, kuna nende süü ei ole suur. http://www.prokuratuur.ee/44136 ”

Teisipäeval oli liikumise Occupy New Orleans telklaagrist leitud 53 aastas mehe surnukeha oma telgist ja samuti leiti reedel Salt Lake City´s telgist 40-ndates oleva mehe surnukeha. Nende kahe juhtumi puhul vägivalda ei kahtlustata. Allikan kasutasin: http://english.irib.ir/news/political/item/82469-four-occupy-protesters-dead-in-us

Kõik need 4 juhtumit on siiski väga väike piisake võrreldes liikumise poolt endaga kaasa haaratud inimeste arvust. Minu meelest on poliitiliste eesmärkide nimel suremine ka patriotismi näitav, sest enamasti inimesed ei too oma elu ohvriks. Kui sa tead, et võid protestide käigus surma saada, siis ilmselt suurem osa inimestest hoiaks neist eemale. Samuti jätaksid ka nõrga tervisega inimesed tänavale minemata, sest parem vireleda veel mõned aastad nelja seina vahel elades kui saada otsa mõne nädala pärast värske õhu käes telgis.

Minu jaoks on OWS liikumine veel tume maa, sest ma ei mõista nende algpõhjusi või eesmärke. Arvestades järgmisel aastal toimuvaid presidendi valimisi, siis võib tegemist olla ka poliitiliselt loodud ventiiliga, mis laseks ühiskonnal üleliigse auru välja. Kui saad näiteks tänavatel protestida, siis sa ilmselt ei vala kogu oma viha ja pettumust välja võimul olevate poliitikute vastu. Sa tahad ise saada paremaks kui nemad. Paraku pole see võimalik, sest poliitikas osalemise edukuse määrab kasutada olevate vahendite hulk. Järelikult ei muuda OWS praktiliselt midagi ühiskonnas või poliitilises eliidis, sest praegu tunduvad tal puuduvat rikkad rahastajad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga