Koleda poliitikuga valimisi ei võida, Hispaania näide

20. novembri Hispaania valimised on mul siiani kirjutamata jäänud. Nüüd on muidugi tulemused ka teada aga ma siiski teen sellel teemal sissekande, sest uurisin enne valimis nende lehekülgi.

Peamine tähelepanek on kaotajate kohta, kes kuni valimisteni olid võimul. See puudutab sotsiaaldemokraate. Vaadake seda pilti nende lehest ja öelge, kas teie valiksite selle mehe poolt.

psoe.es esileht 20. november 2011
psoe.es esileht 20. november 2011

Mina igatahes ei hääletaks, sest see poliitik on lausa inetu. Lisaks veel hirmsalt seljas istuv pintsak ja täiesti sisutühi poos. Osaliselt on selle mulje süü ka juhusel, sest videokaadrit pildiks ei valitud teadlikult aga mina vähemalt videot ei hakkaks vaatama. Kõlab küll hirmsalt, et poliitiku välimus mõjutab tema häältesaaki aga ometigi on selle kohta lihtne leida näiteid. Võtame kasvõi Kaja Kallase, kes tuli umbes 3 kuud enne valimisi, naeratas kelmikalt ja sai valituks.

Hispaania puhul oli muidugi põhjuseks majanduslikult kehv olukord aga ka seda annab ilusa kandidaadiga pehmendada (Eesti näited Reformierakonnast).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.