Blogipomm: Ogara Emase Karikas

Täna toodi minu blogi ukse taha pomm. Selline must, ümmargune ja süütenööriga. Edasi saatis selle lumivalge pluusi ja musta seelikuga Ninataga, kellele ma olen millegagi meelde jäänud. Mis siis muud kui see kiiresti edasi toimetada. Enne detoneerumist. Kindlasti tahate küsida, et kuidas on siis tunne? Ma arvan, et siin peaks kasutama ühte pilti Tallinnas Vabaduse väljaku ääres olnud kunstigaleriist. Mitte minu emotsioonide või olemuse kohta aga pigem arusaamadest 21. sajandi naise kohta. See sinine “auguke” seal keskel on tegelikult väike ekraan, millest näidati videofilmi. Teemat ei mäleta.

Pilt Vabaduse väljaku äärsest kunstigaleriist, installatsioon kaasaegsest naisest. Unustatud nimega autorilt. Foto mobiiltelefon
Pilt Vabaduse väljaku äärsest kunstigaleriist, installatsioon kaasaegsest naisest. Unustatud nimega autorilt. Foto mobiiltelefon

Minuga koos sai karika ka Reena nimeline blogija, kes kirjutab kõigist ilusatest inimestest.

Karika statuudi pani paika Wildikas

Teeks väikese reformimise katse ja üritaks leiutada nähtuse, millega igaüks piki pead ei tohiks saada.

pommMa pakun välja Ogara Emase Karika.
Reegel 1 – anna kahele inimesele EDASI, ehk siis asja ei tohi tagasi lajatada sinna, kust ta tuli.
Reegel 2 – vaatamata nimetusele, mis võib olla eksitav, on sooline diskrimineerimine rangelt keelatud.
Reegel 3 – reeglist 1 ja 2 tuleb kinni pidada.
Rohkem ettekirjutusi polegi. Põhjendada võib, aga ei pea.

Ma kirjutasin ka oma tänukirjas Ninataga blogis, et tegelikult on mul endal juba vähemalt kaks pommidega lugu. Esmalt Arengufondist (sealne on Eesti Vabariigi 90. aastapäeva teemaline pomm)

pilt034arengupomm

ja teisel korral ka, mistõttu võisin arvata:

Ma tean, et pole viisakas saadud asja üle nuriseda aga ma oleksin märksa rohkem kõrvu liigutanud kui oleksin saanud mitte pommi naiselt, vaid pommidega naise. Umbes taolise, kellest kirjutasin 21. oktoobril ja kes on ilmselgelt kõigi silikoonimeistrite tippteos.

pilt035naine_nagu_pomm

Ma mõtlesin pikalt, kellele see “rändkarikas” edasi anda ja otsustasin jääda wordpressi kasutajate juurde, sest nemad näevad administreerimise lehel ka blogile viitavaid postitusi. Seega saavad teadlikuks pommi saabumisest.

1. nominent on the city Mark ehk Ideaalse naise otsinguil olija, kes märkab naisi nende kantavate kaubamärkide järgi. Sellest “oskusest” olen ka oma blogis varem kirjutanud.

2. pommi saaja võiks olla keegi naisterahvas, et valitseks ikka suurem sooline võrdõiguslikkus kui Sotsiaalministeeriumi Soolise võrdõiguslikkuse osakonnas, kus naisi on 88,8 protsenti. Mõtlesin algul Nirti peale aga võttes arvesse tema hiljutisi ebakindlaid sissekandeid, siis ei soovi ma talle kannatusi põhjustada ja jätan ta seekord vahele.
Seega, püüa kinni, Kirjatsura vol 2, sest oled ära teeninud Ogara Emase Karika. Olen vähemalt ühel korral märganud, et täidad neid blogijate kettkirju ja seega peaksid nendega juba harjunud olevat ning omandanud teatava karastatuse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga